Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miért lett divat azt hazudni,...

Miért lett divat azt hazudni, hogy "nincs tévém"?

Figyelt kérdés

Sokan állítják ezt, de legtöbb esetben kilóg a lóláb.

Várom a szemforgatókat, akiknek tééééééééényleg nincs tévéjük.



2011. jún. 25. 12:50
1 2 3 4
 11/40 anonim ***** válasza:
97%
Az is lehet, hogy úgy értik, hogy van TV-jük, de nem TVt néznek, hanem DVD, Playstation, stb... Nem?
2011. jún. 25. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/40 anonim ***** válasza:
100%
Nekem van tévém, csak nem nézem. :)
2011. jún. 25. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/40 anonim ***** válasza:
96%
Nekem téééényleg nem volt tévém, mivel kollégiumban laktam, és csak elvileg volt egy minden szinten, mivel a miénken nem találtuk. De nem is hiányzott. Most itthon vagyok nyáron, van tévé, de legfeljebb a híreket nézem meg benne, mert megszoktam, hogy amit akarok, letöltöm...
2011. jún. 25. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/40 anonim ***** válasza:
71%

Nekünk is van tévénk, de én nem nézem...nem köt le..hogy miért?

- kereskedelmi adók: színvonaltalan műsorok, egyesek által celebeknek nevezett bohócok és az ő apró cseprő dolgaik, amikre épeszű ember nem kíváncsi

- zenecsatornák, amiken minden van, kivéve zene

- politika, politika, politika

- stb... sorolhatnám még napestig... szerintem ebből már talán látszik, hogy miért is égő tévézni.


Szabadidőmben én inkább a szabadban vagyok az állataimmal, vagy valami kreatívat csinálok (festek, rajzolok..stb.)....ha nagyon fáradt vagyok, akkor sem a tévé előtt döglök, hanem fogok egy jó könyvet, egy csésze teát és leülök olvasni....


Na jó...vannak kivételes esetek, pl. a discovery, spektrum, animal planet műsorai, ahol találok azért néhanapján kedvemre valót. (bár ez is ritka)


21/L

2011. jún. 25. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/40 anonim ***** válasza:
52%

Angliába azért tagadhatod le mondjuk mert külön kell adózni a tv után sőt ha színes azért még többet.De a tanács figyelmeztet hogy ha a "nem"-t ikszeled be,akkor egy csoport kijön a lakásodra ellenőrizni hogy tényleg nincsen-e tv-d.


Otthon Magyaroroszágon meg felesleges TV-dnek lennie mert a DVD-t úgyis a PC-n nézed,a magyar tv-ben (reteklub,csigakettő)meg egy moslék,nem is lehetd adásnak nevezni.A tv hiradó is csak parasztvakítás meg bulvár.


Mondjuk ha fogod a natgeo-t az más tészta :)

2011. júl. 8. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/40 anonim ***** válasza:

Van tévém, upc előfizetéssel.


Legtöbbször a 61-76 csatornák mennek háttérzajnak, vagy főműsornak.


Spektrum tv - a készételek/luxuscikkek pokla, stb...

History - a Világegyetem, Michio Kaku-s dokfilmek

ID Discovery - igaz bűnügyi esetek, a rejtélyes diagnózis, a szellemlabor

2011. szept. 26. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/40 anonim ***** válasza:

Nekem van tévém, csak nem nézem. Mármint nem úgy, mint felső tagozatos koromban, amikor minden délután néztem a Dragon Ballt meg az Első csókot, hanem néha bekapcsolom, keresek valami érdekes ismeretterjesztő műsort vagy rajzfilmet, aztán ha vége, kikapcsolom.

Én ideges leszek a reklámoktól és a műsorajánlóktól. Ne más akarja megmondani, mit vegyek vagy mit nézzek!


De igazából nekem tényleg nincs tévém, ugyanis ez, amit néha bekapcsolok, tesómé. Inkább filmnézésre használom, mintsem tévéműsorra. Jó, ha az embernek van valami lejátszója, és meg van oldva a dolog.

2011. szept. 26. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/40 anonim ***** válasza:
Nekem tényleg nincs tévém. Jujj, most mi lesz.
2011. szept. 26. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/40 anonim ***** válasza:
Bámulhatod az indavideós és youtube-os filmeket...
2011. szept. 26. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/40 anonim ***** válasza:

Nekünk sincs tévénk. És? Kinek hiányzik? A híradó az egyetlen, ami érdekelne, de a neten mindent megtudok. Filmeket le lehet tölteni netről vagy megvenni dvd-n. A többi szemétre (értelem nélküli sorozatok, reklámok, stb) meg nincs szükségem. Nem vagyok az agybutítás híve. Tévéháttérzaj helyett pedig inkább komolyzenét hallgatok.

Egyébként a környezetemben senki sem mondja azt, hogy nincs tv-je, csak ha tényleg nincs.

2011. szept. 26. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!