Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miért lett divat azt hazudni,...

Miért lett divat azt hazudni, hogy "nincs tévém"?

Figyelt kérdés

Sokan állítják ezt, de legtöbb esetben kilóg a lóláb.

Várom a szemforgatókat, akiknek tééééééééényleg nincs tévéjük.



2011. jún. 25. 12:50
1 2 3 4
 21/40 anonim ***** válasza:
Mert olyan sz@r benne a műsor, hogy lassan ciki.
2011. szept. 26. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/40 anonim ***** válasza:
Miért mindenki a tv2-t és rötölö-t nézi és az alapján ítélkezik? Rengeteg jó adó van ezeken a csatornákon kívül... Én kb 5 évente kapcsolok ezekre a csatornákra. A History channel Világegyetem című sorozatához hasonlót netről sem lehet letölteni (kerestem).
2011. szept. 26. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/40 anonim ***** válasza:

Senki nem veszi észre, hogy aki azt mondja, hogy nincs TV-je, az azt hozza fel oknak, hogy abban úgyis csak szenny megy? Mintha csak 3-4 csatorna lenne a világon.

Akkor meg miért vehetné ezt bárki komolyan, elvégre eléggé butának kell lenni ahhoz, hogy valaki a több száz csatornából ne találjon magának egy olyat sem, ami számára megfelelő műsort sugároz.

Fenét, csak többnek érzi magát az ember, ha azt mondja, ő nem néz sose TV-t.

2011. szept. 26. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/40 anonim ***** válasza:
100%
Vagy megnézi gépen azt, ami érdekli, és nem öli meg az agyát a száz tonna reklámmal és egyéb szarral. A fentieket úgy írtad le, mintha valami létszükséglet lenne tévében megnézni azt, ami az ember meg akar nézni.
2011. szept. 26. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/40 anonim ***** válasza:
A gép is TV ám, és csak itt beugrik egy tonnányi reklám, ahogy minden egyéb portálon is.
2011. szept. 26. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/40 anonim ***** válasza:
Sajnos létszükséglet. Szinkronizálva sehol sem találtam a neten a Világegyetem-et :)
2011. szept. 26. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/40 anonim ***** válasza:

"Nem nézek TV-t"

"Mossák a sok szerencsétlen agyát"

"Mi az a Való Világ?"

"Mi az az X Traktor?"

2011. szept. 26. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/40 anonim ***** válasza:
Én például azért nem nézem, mert nekem nincsenek hűdejó ismeretterjesztő csatornáim, csak Egyes, TV2, RTLKLUB meg a román egyes. Ami ezen van, az meg nem érdekel.
2011. szept. 26. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/40 anonim ***** válasza:
A fürdőszobámban van egy kis fekete-fehér tévém. Az zajong míg megfürdök esténként. Többet nézem azt, mint a nagy LCD-t a szobámban. /vagyis hát inkább csak hallgatom....:)/
2011. szept. 26. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/40 anonim ***** válasza:

Miért gondolod, hogy hazudnak? Jártál mindenkinek a lakásában, aki azt mondja, hogy nincs tévéje, és mindenhol kiszúrtad, hogy mégis van, vagy mi? Amiatt gondolod, hogy hazugnak, mert nincs tévéjük, mégis tisztában vannak az aktuális eseményekkel? A híreket a neten is meg lehet nézni, az ilyen valóvilág meg hasonló szennyekről meg képtelenség nem tájékozottnak lenni, én soha életemben nem néztem, mégis tudok egy-két dolgot, mert a csapból is az folyik a neten; de ha nem is netezel, akkor is a suliban, munkahelyen, tömegközlekedésen, utcán, boltban, újságban is mindenütt ezekről van szó, lehetetlen, hogy valaki abszolút semmi ilyesmivel ne találkozzon, max. ha otthon ül egész nap és szó szerint semmit se csinál.


Nekünk a családban egy tévé van, de én sose nézem. A szüleim nézik, meg a tesóm is, engem nem tud lekötni. Ha saját lakásba költözöm, biztos hogy nekem nem lesz, mert fölösleges, minek legyen, ha úgyse nézem soha?

2011. szept. 26. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!