Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Itt GYK-n szerinted átlagban...

Itt GYK-n szerinted átlagban több a szegény, megkeseredett ember?

Figyelt kérdés
Egyfajta gyűjtőhely lett a panaszkodóknak, ahogy én észrevettem..
2011. jún. 29. 17:49
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
29%
Sok gazdag is ide jön nyavalyogni, hogy mennyire rossz neki, hogy mindenki utálja őket, pedig semmi oka nincs rá senkinek. Persze, csak ha már valaki kicsit rosszabbul él, mint ők, és nem szégyelli, mivel nincs szégyellnivalója, mert dolgozik rendesen, akkor már mindjárt leszólják, hogy panaszkodik. Pedig általában inkább ők mondják azt, hogy még abból a kevésből is jól megvannak, nincs okuk panaszra. Én állítom, hogy jóval kevesebbet panaszkodnak, nyervognak, hisztiznek, mint egyes gazdagabbak (tisztelet a kivételnek), akik nem bírják megállni, hogy ne köszörüljék a nyelvüket olyanokon, akikről semmit nem tudnak.
2011. jún. 29. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
Tobb a megkeseredett gazdag, mint a szegény.
2011. jún. 29. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

ma 18:16

Igen, ez valószínűleg igaz.

2011. jún. 29. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Ma17:54!Teljes mértékben egyetértek.Ráadásul baráaim sincsenek.Elegem van.:/

16/L

2011. jún. 29. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

nem vagyok se különösebben csóró, sem pedig keserű. mint mindenkinek, nekem is vannak problémáim, eszmefuttatásaim, amiről néha teszek fel kérdést.


panaszkodni nem szoktam, azzal nem jutok előrébb. max leírom a tapasztalataimat, hátha valaki hasznát veszi.


a drámakényszeresektől és a magukat sajnáltatókból tényleg sok van ezen az oldalon. őket leggyakrabban leoltom, hátha észhez térnek. :)

2011. jún. 29. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!