Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Téged meg szoktak ámulni az...

Téged meg szoktak ámulni az utcán? Mi idegesit? Ha füttyögnek vagy ha idiótán bámulnak?

Figyelt kérdés
Engem igen, több korosztály is, és elég hülyén néznek rám... :D Max. a munkások fütyülnek... xD
2009. márc. 27. 19:30
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
86%
A napra lehet nézni rám nem tehát egyértelmü... a idióta bámulás zavar a fütyülést nem hallom zenét halgatok.
2009. márc. 27. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Rám csak olyan furcsán néznek. Füttyögni nem szoktak.
2009. márc. 27. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
rám dudálni szoktak, és ezt nagyon utálom...
2009. márc. 27. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos bámulnak, beszólnak, füttyögnek, éa hogy valaki már írta dudálnak is. úristen de gyűlölöm. pedig nem öltözöm kihívóan, annyi a "bűnöm", hogy magas vagyok, és elég csinos, így elég feltűnő:S én is ezért hallgatok legtöbbször zenét az utcán
2009. márc. 27. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
(folyt) hogy legalább a beszólást ne halljam. ha meg bámul vmi hülye, akkor mereven átnézek rajta.
2009. márc. 27. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Fütyülni hál'istennek régen fütyültek rám :D Viszont előfordul, hogy megnéznek : ) Ha fiatal, ill. velem egykorú srác néz meg, akkor elviselem, ha egy idősebb ember, na azt ki nem állhatom, egyből felmegy a pumpa :S


Nani

2009. márc. 27. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim válasza:
100%

engem is megszoktak. :D azt én is gyűlölöm amikor ien vén öregemberek bámulnak..az olyan gusztustalan,szerintem. :S

azt meg szeretem amikor jó pasik néznek meg az utcán. :) de azt ki nem?xD mondjuk fütyülni nem nagyon szoktak..

2009. márc. 28. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Amikor másodéves egyetemista voltam, az akkori albérletemmel szemben hónapokig tataroztak egy házat, és attól kezdve inkább elgyalogoltam az eggyel odébb lévő buszmegállóba. hihetetlen amit a munkásemberek műveltek, annyira tapló módon füttyögtek, hogy azt nem lehetett kibírni. a legszebb az volt, amikor vártam a buszt, és konkrétan nekem szólogattak be, és mindenki engem nézett a buszra várakozók közül:S
2009. márc. 28. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Igen, meg szoktak bámulni, ezt még esetleg hajlandó vagyok tolerálni, de a beszólást, füttyögést nem. Minden embernek elidegeníthetetlen joga zavartalanul közlekedni az utcán, csak ezt nők esetében hajlamosak elfelejteni. Ez a hatalmi viszonyokról szól: a férfiak úgy érzik, hogy mivel ilyen szituációkban ők vannak többen, joguk van a nőket fennhangon értékelni. De ez az egész arról szól, hogy egymásnak bizonygassák, ők milyen tökös gyerekek. Nyugodtan meg lehet mondani (persze akkor ne, ha kihalt utcán történik az incidens), hogy attól nem lesz nagyobb farka, hogy be mer szólni a nőknek az utcán.

A ruha itt teljesen irreleváns: akiknek itt van az értelmi színvonala, az MINDEN fiatal nőnek beszól, akérhogy néz ki. Meg aztán, Neked egyébként is jogod van olyan ruhát viselni, amilyet akarsz. Nem a Te hibád, ha egyesek nem tudnak viselkedni.

Egyik ismerősömnek olyat szóltak be, hogy mindjárt megerőszakolják. A csaj szólt a művezetőnek, aki bocsánatot kért, és leszidta a beosztottakat, akik azután kisebbre vették a pofájukat.

Nem Neked kell meghunyászkodni, ha zaklatnak az utcán. Nem vagy köteles ezt tűrni.

2009. márc. 28. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Köszi szépen az eddigi válaszokat!

én Nem is öltözök kihivoan. se szép sem vagyok, se magas... 160cm vagyok, kb 60kg. Mindig feketét hordok vagy nagyon sötét szineket. Erősem sminkelem magam, néha szemüveget is hordok. Van 2 ajakpiercingem... Fekete hajam van, ritkán csinálok belöle frizurát.Sötét farmert, szövetkabátot, fekete "deszkáscipöt" lila füzövel, és egy keleti-mintás vagy fekete-fehér kocskás sálat hordok. Pesten több nálam extább fazok mászkál. Mégis mit kell nézni akkor és füttyögni (csak a munkások füttyögnek...)? Volt, hogy a metron a Blahátol az Örsig egy nő kiakadt szemekkel bámult. Már kezdtem félni, szörnyethal... -.-...

2009. márc. 28. 22:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!