Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Másokat miért bámulnak meg az...

Másokat miért bámulnak meg az utcán?

Figyelt kérdés

Nagyon sok helyen olvasom, hogy pl. a csaj egy fejjel magasabb volt a pasinál, ezért az utcán gyakran röhögtek rajtuk, vagy pl. emo és ezért megbámulták stb... Nekem sok ismerősöm van, de sem ők, sem én, nemhogy nem szólunk meg másokat, de észre sem vesszük őket az utcán. Ezek szerint mi nem figyelünk oda ? Vagy ők faluból írnak, ahol fingasz egyet a közértben és másnak már rajtad röhög mindenki ? Apám szerint itt Bp-n leszarjuk a többi embert, ezért lehet könnyebben "elvegyülni".

Nem értem :S


2009. okt. 26. 14:39
 1/3 anonim ***** válasza:
80%

Vidéken mindenki ismer mindenkit...:)

Magyarul ha fingasz a cbaba akkor mielőtt hazaérnél már anyád úgy fogad h mivan fiam megártott a bab?

Gondolom érted a hasonlatot =)

2009. okt. 28. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Amikor még punk csajszi voltam, megbámultak engem Pesten is, máshol is :) De ha valakiben nincs semmi rendkívüli, azt nem bámulják meg máshol sem. Laktam Pesten, most Pécsen lakom, nem érzem, hogy itt jobban, vagy kevésbé bámulnák meg egymást az emberek.
2009. okt. 28. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
az emberek szeretik összehasonlítani magukat másokkal,szeretnek kritizálni,megbotránkozni..ugyh csak önmaguk szórakoztatására megy a dolog:)
2010. jan. 18. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!