Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Téged meg szoktak ámulni az...

Téged meg szoktak ámulni az utcán? Mi idegesit? Ha füttyögnek vagy ha idiótán bámulnak?

Figyelt kérdés
Engem igen, több korosztály is, és elég hülyén néznek rám... :D Max. a munkások fütyülnek... xD
2009. márc. 27. 19:30
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%

Köszi szépen az eddigi válaszokat!

én Nem is öltözök kihivoan. se szép sem vagyok, se magas... 160cm vagyok, kb 60kg. Mindig feketét hordok vagy nagyon sötét szineket. Erősem sminkelem magam, néha szemüveget is hordok. Van 2 ajakpiercingem... Fekete hajam van, ritkán csinálok belöle frizurát.Sötét farmert, szövetkabátot, fekete "deszkáscipöt" lila füzövel, és egy keleti-mintás vagy fekete-fehér kocskás sálat hordok. Pesten több nálam extább fazok mászkál. Mégis mit kell nézni akkor és füttyögni (csak a munkások füttyögnek...)? Volt, hogy a metron a Blahátol az Örsig egy nő kiakadt szemekkel bámult. Már kezdtem félni, szörnyethal... -.-...


Értsd már meg, ez úgy működik, hogy ha valaki olyan bunkó, hogy rádudál valakire, befüttyög, beugat, annak MINDEGY, hogy néz ki valaki, csak egyedül közlekedő fiatal nő (az ő szemében =védtelen áldozat) legyen!

Senkinek sem kell mentegetőzni az öltözete, kinézete miatt, nehogymár Te szégyelld magad, mert a másik bunkó!!!

Szerintem lehet azt érezni, hogy csak azért bámulnak, mert szokatlannak találnak (pl. az a nő) - én az ilyennel nem foglalkozom, én is mindig feketében, erős sminkkel járok, már hülyét kaptam volna, ha a bámulókkal foglalkoznék. :D - vagy zaklatási céllal, füttyögés stb. kíséretében. A 2. szerintem sértőbb.



Szerintem amit leírsz, (enyhén) extrémnek számít. Én is feketében járok, erős sminkkel, de ha valaki csak azért bámul, mert nem vagyok diavtember, azt lesz.rom

2009. márc. 30. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%
Hoppá, belemásolódott a Te kommented! Na mindegy, mert alatta ott van az én válaszom! :)
2009. márc. 30. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
az ha fütyögnek meg beszologatnak mert tulságosan csinosan öltözködöm és irigykednek rám azt hiszik ribanc vagyok csak mert szépen elegánsan nőiesen öltözködöm.
2009. dec. 15. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!