Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Barátok nélkül? Más is van így?

Barátok nélkül? Más is van így?

Figyelt kérdés
Azt szeretném megkérdezni,hogy más is van olyan helyzetbe hogy egyáltalán nincsenek barátai,igy egyedül jár mindenhová,bulizni nem jár,a dolgait nem tudja senkivel megbeszélni,szóval hogy teljesen egyedül van???
2011. júl. 6. 00:51
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%

Én akkorát csalódtam az elmúlt 2 évben a "barátaimban" hogy teljesen elegem lett!Mára egy barátnőm maradt akiben még feltétlen nélkül bízom de sajnos a többi miatt egy hiba és őt is hanyagolni fogom!Amúgy sem vagyok egy mindenkivel barátkozom fajta,elég antiszociális vagyok és kifejezetten utálom az értetlen embereket,így nincs szükségem rájuk!Nem járok bulizni mert már kinőttem,nem vonz,felesleges pénzszórásnak tartom!Ha bulizni akarok össze ülök a megmaradt barátnőmmel iszogatni és ennyi!

"...dolgait nem tudja senkivel megbeszélni..." Nos,erre csak annyit mondok hogy a PÁROM!Vele beszélek meg mindent mert ő a szerelmem és a legjobb barátom is és nincs olyan amit ne tudnék vele megbeszélni így nekem nem is hiányoznak a "barátok"!

2011. júl. 6. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
igen...én. nincsenek barátaim és nem járok sehová... ez van.
2011. júl. 6. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Igen, én is már régóta, rossz, ez van...
2011. júl. 6. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
és am,szerintetek mit lehet tenni,h ez másképp legyen?
2011. júl. 6. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
nem tudsz mit tenni.nagyon kevés ember van,akit igaz barátnak lehet nevezni.:(
2011. júl. 6. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
16/f. én is így vagyok de ha valaki igaz barátra vágyik én biztos az lennék és nem azért írom h reklámozzam és fényezzem magamat, de így van. többször csalódtam emberekben hol gúnyoltak, kihasználtak stb. nem járok sehová mert nem bírom az olyan helyeket ahol mindenki hót részegre issza magát márpedig ma már erről szólnak a bulik.
2013. márc. 17. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!