Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Az oroszok szeretik a magyarokat?

Az oroszok szeretik a magyarokat?

Figyelt kérdés
Láttam már, hogy a Lengyelek, Törökök, Kínaiak szeretik a magyarokat, de az Oroszok igen vagy nem, ha nem, miért?
2011. júl. 7. 02:03
1 2 3 4 5
 21/46 anonim ***** válasza:

Hát nem. Nagy anyám az. Ők ~45-ig a magyar házra vágytak.

Ruszin nyelv és kultúra szerves része a magyarnak.

2011. júl. 7. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/46 anonim ***** válasza:

Nagy anyám*


Nagyanyám

2011. júl. 7. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/46 anonim ***** válasza:

Az jó lesz mert. Én már keresem de nem találom.


~A magyar elvtársak~ a vonaton ellopják az órád ~ meg ilyenek.

2011. júl. 7. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/46 anonim ***** válasza:

~A magyar elvtársak~ a vonaton ellopják az órád ~

ez a szövege? nem találtam eddig youtube-on ilyesmit.

amúgy érdekes ország ez az Ukrajna, na ennyit az offról >.< majd utánanézek neten a történelmének/aktualitásoknak.

2011. júl. 7. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/46 anonim ***** válasza:

Csak orosz nyelven ismerem. Meg Hobo alábeszélésével.


off topic/off

2011. júl. 7. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/46 anonim ***** válasza:
jaaa, hogy orosz. :D akkor így nehezebb lesz megtalálnom. ha esetleg rábukkannál belikelnéd ide? előre is köszi.
2011. júl. 7. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/46 anonim ***** válasza:
90%
A legtobb orosz annyit tud Magyarorszagrol, mint a magyarok a maltaiakrol. Magyarul nem sokkal tobbet a nullanal. Magyarorszag kis orszag, az oroszokat, franciakat, angolokat mindenki ismeri, a magyarokat nem es nem szoktak a magyarokon gondolkodni. Minden orszagban van egy gyulolkodo reteg, de azokkal nem kell foglalkozni.
2011. júl. 7. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/46 anonim ***** válasza:
100%
Az oroszoknál nem volt kenyér sem, üres pocok. És a vezetés tudta mi van itt a Kárár Rendszer alatt. Erre ott beindult a lejárató kampány. Nem is jött ide orosz, csak ha hozták. Ma egy magyarországi orosz 3-5 év itt lét után mondja, ti nem is vagytok olyan rosszak mint tudtam.
2011. júl. 7. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/46 anonim ***** válasza:
100%
szóval volt egyfajta "lejárató" kampány? én pont az ellenkezőjét hallottam, h a magyarokat könnyen meggyőzték, nem volt velünk baja az oroszaknak meg ilyesmi. de ezt még nem láttam sehol h a szu idején oroszországban negatív dolgokat sugalltak a magyarokról
2011. júl. 7. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/46 anonim ***** válasza:
100%

durva nacionalizmus volt az összes (két kivétel volt az anti-nacionalista Kádár és még egy) országban


Oroszországban a győztes felsőbb rendűség máshol az ellenállás kontra orosz felsőbb rendűség mait is.


Kádár szavajárása fordítás ~Ha ... nem lesz akkor úja forradalom lesz. ~ És ezt bárkinek képes volt benyögni Moszkvában. Hisz az 56 utáni konszolidációt a nevéhez kötötték. Mondta ez a ételere , és sok minden másra is.

2011. júl. 7. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!