Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mit tesztek, ha felhív egy...

Mit tesztek, ha felhív egy telemarketinges? Hogy reagáltok a kéretlen hívásokra? Vásároltatok már ilyen módon valamit?

Figyelt kérdés
2009. márc. 30. 03:15
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:
300-500 ezer ezért a munkáért? A világ leggerinctelenebb szakmája.
2009. márc. 30. 13:53
 12/21 anonim ***** válasza:
100%

Nem, a világ leggerinctelenebb szakmáját a patkányok űzik (ellenőr, parkolóellenőr), leköpném magam, ha a szegények b.szogatását vállalnám foglalkozásnak.


Én azt szoktam mondani, "elnézést, de nem érünk rá reklámra"

AZt rühellem, hogy név szerint keresnek, "és kedves párját" - na és ha valakinek nincs párja, arra nem gondolnak, hogy ez rosszul eshet neki? (nem magamra godnolok, de akkor is)


Ismertem egy szegény nénit, akit mágneses takaróval paliztak be!!!!!!!!!

Nagymamámat meg redőnnyel, amit aztán sz.rul csináltak meg!!!!!!!! A szőnyeges is rásózott egy szőnyeget, de az legalább tényleg kellett, és nem volt drága.


Szerintem a házalást, telefonon ZAKLATÁSt ne kéne tiltani!!! HIrdessenek falon, újságban, interneten, és kész.

2009. márc. 30. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
100%
jav. be kéne tiltani
2009. márc. 30. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
100%
azért győzködi az embert mert ha nem teszi egyből kirugják. Mindgi meg kell kérdezni h mi az oka, és van ahol 1 kifogáskezelést követelnek, de van ahol addig kell pofázni mig le nem rakja az ügyfél. Ja, és ha csak úgy leteszitek az elején a telefont, akkor visszahivásba kerültök. Midnen hivást le kell zárni egy státusszal, pl. nem vette fel, foglalt, rögzítő, téves szám, és ha nem kéri, mindig be kell irni, h mirt nem kérte, másképp nem lehet elmenteni, és addig nem lehet új hivást inditani. ha pedig vki akadékoskodik h töröljenek az adatbázisból...úgysem törlik, mert az operátor nem egy számot kitörölni...az azonnal elutasítóba kerül.
2009. aug. 28. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
100%
szóval az operátor nem tud egy számot kitörölni.
2009. aug. 28. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
75%
én is betiltatnám, a legpatkányabb munka a világon
2009. aug. 28. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:
Mit jelent, hogy elutasítóba kerül? Akkor ugyanúgy nem hívnak, nem?
2009. aug. 29. 09:11
 18/21 anonim ***** válasza:
100%

azokat nem hivják, jobbik esetben , de csesztek már ki velünk úgy, h olyan adatbázist töltöttek be, akiket már egyszer felhivtak ezzel, és már mondta, h nemkéri. Nagyon kellemetlen, legszivesebben felállna az ember és hazamenne, és az idegbaj kerülget amikor a 4. is ezt mondja h már kerestük és mondtam h nemkérem, de ha rinyálok akkor hazaküldenek és köszönik, h itt voltam.

az elutasítót mindig lehallgatják, h indokoltan zártam e le a hivást elutasítóba (mert amig ki ne mondja az ügyfél, h nemkéri, addig mindig csak visszahivásba kerül). Szóval ha úgy került elutasitoba, h nem győzködtem eléggé akkor megint jön a lecseszés. És igy visszakerülhet, mert egy győzködősebb operátor lehet meg tudná győzni azt is aki egyszer már megmondta, h nemkéri. Gyűlölöm ezt a munkát, a világ legundorÍtóbb és legaljasabb munkája.

Azt én sem értem, h miért éri még meg létrehozni call centereket.

Vmi tv-t pedig nemrég életbe léptettek, h cégeket nem szabad most már ajánlatokkal zaklatni, de sz*rnak rá. Már 1-2 cég emlitette nekünk telefonon, h erre törvény van gondolkodjunk már el. Igaza van.

2009. aug. 29. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
100%
volt már , h egyból lekoppintottak, és hirtelen köpni-nyelni nem tudtam, nemhogy kifogást kezelni....és reflexből elköszöntem, azért reflexből, mert EMBER vagyok és nem egy robot. És bajban voltam h hogyan zárjam le, mert nem győzködtem, tehát ha pont ebbe belehallgatnak az gáz, de persze sokáig sem lehet gondolkodni ezen mert akkor meg az van h mi a szart csináltam 2 teljes percig 2 hivás között???
2009. aug. 29. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
60%
Én elég sok évig dolgoztam a szakmában, nyugodtan kérdezz email-ben.
2009. nov. 9. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!