Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Hogyan szerezzek barátokat...

Hogyan szerezzek barátokat így? :O

Figyelt kérdés
tudom, hogy kismillió ilyen kérdés volt már:):D 18 éves lány vagyok.. 1-2 olyan barátnőm volt, akik közelebb álltak, de vagy jött egy pasi vagy drog. Így egyedül maradtam:/ egyedül nem tudnék elmenni sehova..elég fura lenne. Jó lenne már egy olyan barátnő akivel meg lehet beszélni dolgokat..akár bulizni elmenni akár csak sétálni/kirándulni/strandolni. Főleg ebben a jó időben rossz itthon ülni. (Facebookon sem szeretnék csak úgy irogatni, olvastam már itt ilyen ötletet) A kérdésem ne értsétek félre, semmi önsajnálat nincs benne:)
2011. júl. 8. 17:58
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Merre laksz?
2011. júl. 8. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
47%
Chatelj esetleg, próbálj ott gyűjteni barátokat!
2011. júl. 8. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Ahol laksz ott nem tudnál esetleg ismerkedni?
2011. júl. 8. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Akkor pl. iratkozz be egy tánctanfolyamra, vagy ami tetszik neked. De nem értem, miért nem inkább facebook...
2011. júl. 8. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
75%

vegyél fel msn re: budaoskaja123@hotmail.com

vagy írd le a te címed, és ha megfelelnek a körülmények találkozhatunk.. :)

2011. júl. 8. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Nincs valami hobbid? Pl. íjászat, tánc..? Akkor mehetnél akár szakkörökre is. Ott is szerezhetsz barátokat.
2011. júl. 8. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Kicsit próbálj meg lazább lenni. Én pont úgy találkoztam egy barátnőmmel, hogy egyedül mentem egy koncertre, és ő is egyedül volt. Az egyik pasimmal meg úgy, hogy egyedül voltam, beültem egy gyorsétterembe, nem volt üres asztal, így megkérdeztem, odaülhetek-e.

A 21. században élünk, nincs ezekkel semmi gond :)

2011. júl. 8. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Budapesten lakom:) facebookot nem nagyon szeretem ilyen célra használni:/ Persze van ami érdekel, pl. zumba meg hasonló táncos dolog, de lehet csak rossz helyen járok, de nem nagyon korombeliek:D persze, tudom nem a kor számít:) de 25-30 évesnek már .. szóval érdekes lenne pl az ottalvós csajos este :/ Chatet próbáltam már..vagy leszbikusnak néztek agy nem hitték el,hogy lány vagyok:D így elég nehéz:)
2011. júl. 8. 18:12
 9/12 anonim ***** válasza:

Chatelj esetleg, próbálj ott gyűjteni barátokat!

hehe barátokat ne keverd a gyerekkori bélyeggyűjteményeddel!! Baráokat nem lehet "gyűjteni", csak szerezni...és 1 jó baráthoz évek kellenek... Annyi "barátom" volt, akivel Besteknek neveztünk magunkat, ma már sehol sincsenek:)

2011. júl. 8. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
am szerintem iskolában lehet főleg...
2011. júl. 8. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!