Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Titeket nem zavar (ez a...

Titeket nem zavar (ez a szingliknek szól)?

Figyelt kérdés
ha egy szerelmes pár közvetlenül mellettem csókolózik vagy ölelgetik egymást az engem eléggé zavar, úgy érzem nincsenek tekintettel másokra, akik már így is magányosnak érzik magukat...
2011. júl. 13. 20:48
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nagy bunkóság és nem azért, mert magányosnak érzem tőle magam. Egyszerűen nem akarom azt látni és hallani, hogy csámcsognak.
2011. júl. 13. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem alap, hogy a magánéletet/családi dolgokat nem viszük az utcára - ha van párunk, ha nincs. Egy kézfogással, szolid átkarolással semmi baj nincs, de amikor a tömeg közepén akár az utcán, akár a t.k.-i eszközökön nyáladzanak, az eléggé zavaró dolog.
2011. júl. 13. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
na akkor nem csak én vagyok így ezzel:/
2011. júl. 13. 20:55
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Ez szerintem minden illemtudó embert zavar, akár egyedülálló, akár nem.

Engem is rohadtul idegesít, mikor a közelemben élik az intim életüket egyes párok. Nyalják-falják egymást, cuppognak, majd' egymásba bújnak, még jó, hogy nem kezdenek el dugni mindenki előtt. Amikor tömeg van és a járművön szardíniaként utaznak az emberek még olyankor se zavartatják magukat, sőt, múltkor az aluljáróban az előttem menő fiatal hapsi a csajszi pólója alá nyúlt és a melleit markolászta. Nem értem az ilyeneket. Én borzasztó feszélyezett lennék, hogy körülöttem a többi ember látja-hallja, hogy a párommal csókolózom. Egy kedves puszi meg a kézen fogva sétálás, átölelés még oké. De a többi csak két emberre tartozik, senki másra.

Különben sok országban, főleg Ázsiában, teljesen elfogadhatatlan az ilyen viselkedés, az ottani illem tiltja, sőt, van, ahol még kézen fogva se sétálgathatnak a párok.

2011. júl. 13. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Még a munkahelyemen is volt két szerelmespár / ott ismerkedtek össze /, akik a kollégák előtt hosszan smároltak, még én éreztem magam kellemetlenül, mikor kerülgetnem kellet őket. Na, ez aztán végképp nem illendő!

Viszont van egy másik pár is, ők sokkal kulturáltabbak ezen a téren / is /.

2011. júl. 13. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
87%
Szerintem abszolut nem illik masok elott taperolni egymast stb, viszont en nem azert tartom ezt illetlennek, mert mast bant, hanem, mert nem masra tartozik ez az egesz. Hogy mas maganyos, arrol a par nem tehet...ezzel az erovel ne vegyunk fel szep ruhat, mert a szegenyebbeknek nem telik ugyanolyanra. A sorsodat te alakitod. Nem masra kell irigykedni, hanem a sajat eleteden valtoztatni.
2011. júl. 13. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 ava87 ***** válasza:
100%
Bocs, én nem vagyok szingli, de zavar, és régen is zavart, de nem azért, mert magányosnak éreztem magam, és idegesített, hogy ők nem azok. Hanem egyszerűen ez a nyalifali szerintem nem az utcára való, főleg, ha ezt hosszasan csinálják, meg engem idegesít az a cuppogás is. A másik, amitől kivagyok, ha ezt társaságban csinálják. Pl. barátnőm meg a pasija. Beszélek hozzájuk, erre elkezdenek smárolni. Hát mondom, köszi, hogy figyeltek. Ez nekem kicsit az a kategória, hogy én sem kezdem el nyilvános helyen túrni az orrom. Ha nagyon nem bírom ki, akkor elfordulok és megvakarom. Az utcán való csókolózásról pont ez a véleményem. Lehet azt diszkréten is csinálni, ha annyira nem bírják ki, de nem kell mások arcába tolni.
2011. júl. 13. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

OMG! ez nem azért bunkóság, mert a szegény szingliknek fáj a kicsi szívük, ha rájuk néznek, hanem mert alapvetően neveletlen dolog az utcán vagy a buszon nyalni-falni egymást. ízléstelen és senki sem kíváncsi rá, mi több, valakit még zavarba is hozhatunk ezzel.


ennyi erővel én túlsúlyos nőként kiírhatnám, hogy kedves duci lányok, titeket nem zavar az, h vékony nők is mászkálnak az utcán?

2011. júl. 14. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
köszönöm hogy válaszoltatok, lehet rosszul tettem fel a kérdést, tehát a kérdés mindenkinek szól:)
2011. júl. 14. 17:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!