Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » A barátnőm megváltozott, és...

A barátnőm megváltozott, és összevesztünk ti mittennétek? LENT

Figyelt kérdés
Egyszer a legjobb barátnőm azt mondta az iskolában hogy megismerkedett 1 lánnyal és rea a neve.Majd másnap azt mondta hogy ő lett a legjobb barátnője.Akkor nem mondtam semmit,de igazából nagyon ideges lettem.Majd egyszer összevesztünk rea miatt.De utánna ki is békültünk.Majd most julius 2-dikán volt a szülinapaj a barátnőmnek és csak rea ment volna el de az anyukája azt mondta hogy mennyek én is.És mentem is de már akkor mondta lili hogy ő amúgy nem akkarta hogy mennyek.Majd amikor reával beszélt azt akkarta hogy mennyek előre és akkor azt mondta reának hogy szerinte és beképzlet vagyok és hogy már rég nem szeret.ÉS az nap rea ott aludt.És este feljöttek msn-re.És lili jött fel a rea msn-jére.ÉS mondta hogy látta milyen lúzer vagyok meg hogy milyen beképzelt és hogy száljak le liliről(én már akkor tudtam hogy lili).MAjd feljött lili az ő msnjére.ÉS írta hogy szia mizu,én meg vissza írtam hogy szia olyan furcsa hogy ilyen gyorsan írsz.lili:mert rea megtínitott.Én:na persze engem ne nézz hülyének ha nem akkarod hoyg a barátnőd legyek mond meg a szememben de ez nem volt szép dolog.lili:jó ne legyél,amúgy rea egy szót sem írt.és nem érdekel mi a szép meg mi nem na csá.MAjd rea másnap írt amikor már othon volt.Hogy ő akkarna vele mbarátkozni.(1 utcányira lakik tőllem).ÉS aztán elkeztünk talizgatni.És most úgy van hogy szerdán ha jó idő lesz megyün keggyüt strandra.De ma meglátott lili minket eggyüt.És rea megakkarja neki mondani hogy én vagyok a legjobb barátnője és hogy ne mmondhatja meg hogy kinek legyen a barátnője meg kinek ne.Ez az én történetem HOSSZAN.Lécci válaszoljatok!mitől változhatott meg ennyire?ÉS mit csináljunk most?mondjuk emg neki a zigazat?vagy ahzudjunk?Vagy béküljek ki vele?
2010. júl. 5. 19:57
 1/8 anonim ***** válasza:
na jó értem a bajod de ennek mi köze a közlekedéshez?:D
2010. júl. 5. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

de félre téve a hülyeséget nem tudom ilyen barátnő szerintem nem barátnő hát én tuti elküldeném melegebb éghajlatra

19F

2010. júl. 5. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
hoopsz.Én is most vesze mészre hogy a közlegedéshez írtam.PEdig csak az egyébre akkartam menniXD mindenkitől bocs
2010. júl. 5. 20:44
 4/8 anonim ***** válasza:
felejtsd el és kész:)
2010. júl. 7. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Ha rám hallgatsz,felejtsd el ezt a kis piócát...

Ha én rám ilyeneket mondana,tudod hol békülgetnék vele...

Csak hülyít téged...Ha nem szeret hát nem szeret!Ennyi...

Ezt csak azért csinálja,hogy tudjon valakit bosszantani,mert élvezi,hogy te reagálsz rá!Az sokkal jobban idegesíteni fogja,ha nem is foglalkozol vele és úgy teszel mintha nem is létezne!Nekem hasonló helyzetben volt részem és bevállt ez a módszer!!!Aztán mondd meg neki,mi a helyzet,hogy veled ne szórakozzon,találjon mást akivel szemétkedhet...oltsd le!!!Aztán keress egy másik b.nőt magadnak...hadd legyen féltékeny...de ne békülj ki vele semmikép se ezek után!!!!

2010. júl. 7. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
ok köszi.De igazából nem is akkarok kibékülni.De már van 1 barátnő.Az ő 'legjobb barátnője'.És már össze is vesztek azért mert rea a barátnőm és lili azt mondta hogy ne legyen.ÉS jól megmondtuk neki.Ahogy a másik barátnőnk is.ÉS most nincs is barátnője ha jól tudom.
2010. júl. 7. 14:01
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem lehetne hanyagolni lilit és rea-t? Oké, hogy a legjobb barátnő ma ez, holnap az de időt, energiát pazarolsz csak rájuk. Találj valaki mást mert még akár évekig eljátszadozhattok ti hárman így.
2010. júl. 7. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Meg is érdemli,hogy nincs...
2010. júl. 9. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!