Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Ez most akkor "hazaárulásnak"...

Ez most akkor "hazaárulásnak" számít?

Figyelt kérdés

nem akarok Magyarországon élni, ha felnőtt leszek el akarok költözni BElgiumba vagy Marseille-be (Fra.o.), nyitni eg ykávézót, ahol francia sanzon menne, meg hát kávézó-éterem lenne, tipikus croisant - feeling..tudjátok..:) edith piaf, glenn miller szólna...ilyen retro-kávézó...

de ez most akkor "hazaárulás" hogy magyar létemre francia hangulatú helyet akarok nyitni, máshol élni. itthon is ilyen zenéket hallgatok... ha mondjuk tényleg megvalósul majd az álmom és érdkelőnek ki vagyok mi vagyok, és mondom hogy magyar vagyok akkor nem néznének furcsán hogy magyar létemre...??

amúgy ezt nem csak "gyermek-képzelgésnek" gondolom, teszek is az ügyért, fogok pl franciául tanulni..


2011. júl. 21. 00:49
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Nagyon naiv vagy biztos vagyok benne hogy pár éven belül röhögni fogsz a mostani önmagadon.
2011. júl. 22. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!