Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » A magyarok miért utálják a...

A magyarok miért utálják a szlovákokat?

Figyelt kérdés
2011. aug. 3. 12:43
1 2 3 4
 31/33 anonim ***** válasza:
Teljesen igazad van, de már megint a politikáról beszélsz.Ez a kérdés viszont nem arról szól.
2011. aug. 5. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 anonim ***** válasza:
Mert kizavarnak a boltból, ha meghallják, hogy magyar vagy (megtörtént eset, mamámnak azt mondták, hogy "Mars ki!", mikor meghallották, hogy egy ott lévő társával magyarul beszél).. Ülök Poprádon egy kávézó előtt, és úgy néznek rám, mint egy darab sz*rra, mert magyar vagyok. Csupán ez az oka.
2017. ápr. 14. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 anonim válasza:

Hogy miért?!?!

Magyarországon van legalább egyetlen egy szlovák ellenes törvény?!?!

Énekelhetik a himnuszukat???

És akkor nézzük szlovákiát!

Már azt is törvénybe akarják hozni,hogy ne énekelhessük a himnuszunkat (szlovákiában).

Én felvidéki magyar vagyok.

Csak azért gyülölnek,mert magyarul merek beszélni a telefonon.A kórházakról ne is beszéjünk.

Mihelyt tehetem itt hagyom a fenébe ezt az országot!

😤

2019. ápr. 25. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!