Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mi az a jelige? (többi a...

Mi az a jelige? (többi a magyarázatban)

Figyelt kérdés
Szeretnék beküldeni egy művet egy pályázatra, viszont azt írják, a pályázat jeligés, és a művet valamint a jeligét külön kell beküldeni. Ez mit jelent? Mit kellene küldenem a "jeligés" e-mailbe?
2011. aug. 9. 18:53
 1/8 anonim ***** válasza:
61%
Valószínűleg a jeligét. Ez általában egy szó, amivel azonosítod magad. Például: vérfarkas, inkontinencia, spermabank, tolsztoly...
2011. aug. 9. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
ez annyit jelent, hogy nem a saját neveddel küldöd el, hanem választasz magadnak valami kitalált szót, nevet, stb. ez a jelige. ez arra jó, hogy ne a zsűritag keresztanyának az unokatestvérének a lányának a mostohafiának a féltestvére nyerjen, hanem egyenlőek legyenek az esélyek :)
2011. aug. 9. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm... és még valami olyat is írnak, hogy a "jeligét és annak feloldását"... ez mit jelenthet? Akkor lényegében egy egyszavas mailt kell küldenem?
2011. aug. 9. 19:02
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Akkor valószínűleg úgy működik, hogy a munkád után írod a jeligét (pl. sékszpír). Egy másik levélben pedig feloldod a jeligét, ennyit írsz bele: sékszpír = Kovács Józsi. (Kovács Józsi helyett a saját neved írd!)
2011. aug. 9. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:

Jó ötlet valami kreatív jeligét kitalálni, és nagyobb lesz az esélyed :)


Ugye innen szedted?:

[link]


Sok sikert! ;)


Én is versennyzek.

2017. máj. 31. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Hoppá! Kösz a válaszokat, és én is megyek! Én a regénypályázatban veszek részt.
2017. jún. 18. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Airyn válasza:
Hat példányban azért a regényt durva lesz kinyomtatni. :D Én maradok a novellánál és a versnél. De amúgy több pályázat is van, ahol ilyen jeligés dolgok vannak, műfordítói például, grafika tervezési, stb. :)
2017. júl. 24. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Sziasztok, nekem hasonló gondom akadt, lehet buta kérdés, de ha elküldök egy anonim pályázatot emailben, jeligével, de saját emailcímről, amiben benne van a nevem, az baj? vagy az emailcímnek is olyannak kell lennie amiből nem derülhet ki a személyem?
2023. febr. 10. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!