Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Jó ez így? Hetente 4x edzek:...

Jó ez így? Hetente 4x edzek: 1. nap:láb+has 2. :hát+tricepsz 3. :váll+has 4. :mell+bicepsz többi a magyarázatban

Figyelt kérdés

Hetente 4x edzek:


1.nap:láb+has

2.:hát+tricepsz

3.:váll+has

4.:mell+bicepsz


A fehérjebevitelre figyelek, de szerintem nem elég:

reggeli: teljes ki. kifli

tízórai: valami gyümölcs

ebéd: csirke rízzsel

uszonna: gyümölcs

-edzés- turmix

vacsora: valami tojás


Van rajtam egy kevés zsír, szinte csak a hasamon, nem sok de zavar. Kérdés az lenne, hogy elég-e minden edzés után a 40 perc elipszis/kocogás hogy eltűnjön?


180cm / 77kg


már izomban/erőben is fejlődtem nem akarom elveszteni


(ha bármivel kapcsolatban tanácsotok van, pl kaja, írjatok)


2011. okt. 8. 19:32
 1/7 dirtboy ***** válasza:
100%

ha nem akarod elveszíteni az izomzatod akkor egyél tobb fehérjét,fogyókúránál minimum 2,5g de inkább 3g/tskg protein kell hogy minél kevesebb izmot veszíts.

helyi zsírégetés nincs remélem tudod.

2011. okt. 8. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
persze :) kössz a választ. az aerob elég?
2011. okt. 8. 20:45
 3/7 dirtboy ***** válasza:

a fogyás a kalória deficittől függ,mint az is hogy elég e az amennyit csinálsz aerob.

a lényeg hogy kevesebb legyen a kalóriabeviteled mint a napi ajánlott,ha kevesebb akkor elég lehet az az aerob amit csinálsz.

2011. okt. 8. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Akkor most szálkásítani szeretnél? És utána mit csinálsz?

Az étrend amúgy nem jó.


Kifliből nem létezik teljes kiőrlésű, amit te veszel, az színezett fehérkenyér. Reggel egyél zabpelyhet vagy tojást, de ezt hagyd.. gyors felszívódású ch.

A gyümölcs ha szeretnéd mehet valami MELLÉ reggel vagy edzés után, de így magában nem étkezés.

Ebéd jó, uzsonnára edd a maradék csirkét/más husit zöldséggel.

Vacsorára már csak fehérjét egyél, szóval vagy pár tojásfehérje, vagy sovány túró, vagy ugyanúgy husi.


na összefoglalva ez jó lenne ha meg tudod oldani:


1. zabpehely

2. tojás

3. csirkerizs

4. csirkezöldség

turmix

5. sovány túró


persze variálgathatod, betehetsz még egy étkezést, nézd meg hogy hogy jön ki.


Edzés után ne kocogj, akkor nyújts és pihenj. Edzésnapon kívülre tedd az aerobot/másfajta (kardió, intervallum satöbbi) edzéseket.

2011. okt. 8. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
köszkösz. szerinted értelmesebb először izmot növelni? mer zsír nincs olyan sok.
2011. okt. 8. 21:47
 6/7 anonim ***** válasza:
szerintem igen, jobban néznél ki utána, meg hát tömegelés közben valamennyire azért be szokás zsírosodni.
2011. okt. 8. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ha nem vészes a testzsírod,akkor előbb tényleg tömegelj inkább.Felküldöd magad kb. 85 kg-ig,és onnan szálkásíts.

Garantáltan jobban fogsz kinézni.

Tömegeléshez viszont ez a kaja kicsit nekem kevésnek tűnik,amit a nyuszi írt,azt jobbnak látom,és persze legyenek kiadósak az étkezések.Napi 2 turmix is beleférne talán....de ezt majd te tudod,te érzed,mi kell a testednek,a lényegesebb infókat sztem az eddigi válaszokból megkaptad,a többi már rajtad múlik;)

2011. okt. 9. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!