Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mi történt? Én változtam meg?...

Mi történt? Én változtam meg? Vagy ők? És ezzért ilyen rossz érzés?

Figyelt kérdés
1 éve van kapcsolatom .Előtte mindig a barátnőimmel voltam , bulizgattunk meg ilyenek.( de soha nem csináltunk semmi "rosszat" nem szexeltünk mindenkivel , nem adtunk be magunkat első este a fiuknak, nem részegeskedtünk stb...csak jól éreztük magunkat együtt. Amióta barátom van nem vagyunk annyit együtt, de attól még mindig talizunk , csak nem járok el bulizni annyit .És mostanában teljesen más lett a barátnőm , minden hétvégén más pasit keres magának. Elkezdett cigizni , holnap pedig füvezni akarnak .Mire jó ez? én régen annyira tiszteltem benne hogy van véleménye és vállalja is és hogy jól tudja érezni magát mindenféle fü meg alkohol nélkül.Mostmeg már csak azt hallom hogy részeg meg cigizik ilyenek.Tudom hogy én is megváltoztam és nem járok el annyit ,de olyan rossz érzés hogy ilyen mostanában , már nem is mondd el annyi mindent. Meg amikor találkozunk vagy egyik percben jó kedve van másik percben meg hisztizik duzzog stb.. és néha már az agyamra megy hogy majdnem minden másnap rossz kedve van olyan kis semmiség miatt amit minden ember át él. Jó az is igaz hogy én meg olyan vagyok hogy ha rossz kedvem van nem mutatom ki és minidg magamban intézem el, És lehet hogy pont ezzért idegesít hogy ő meg midenért szomorú. nem tudom :S:S Nagyon rossz érzés hogy már nem olyan a kapcsolatunk mint régen :S És ugy éreztem hogy ezt most ki kell adnom magamból :S
2010. febr. 14. 13:45
 1/1 A kérdező kommentje:
Jah és mondtam neki is már hogy mostanában megváltozott meg hogy sokat szomorú.De azt mondta hogy ilyen és kész.Kicsit féltem őt:S
2010. febr. 14. 13:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!