Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Járnátok egy roma lánnyal...

Járnátok egy roma lánnyal vagy egy roma fiúval?

Figyelt kérdés
Ja nem vagyok roma!
2011. aug. 14. 16:07
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
2011. aug. 14. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
100%
És mit szóltok egy viszonylag jómódú, konszolidált cigányhoz, aki ha kikeni, kifesti magát, alig lehet megmondani, hogy cigány? Nekem sajnos volt egy ilyen barátnőm még jó régen, mert hát én ugye azt mondtam, hogy nem vagyok előítéletes. Az apám, meg mindenki próbált lebeszélni róla, de nem hallgattam rájuk. De aztán vége lett, mert teljesen pokollá tette az életemet. Állandóan veszekedett, szidalmazott, követelőzött, és elegem lett. Azóta nyugodtan élek mással...
2011. aug. 14. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
21%
én csak sexelnék egy roma csajjal
2011. aug. 14. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
100%

16:37

Ollókezű Edwardot ki lehet sminkelni, be lehet lőni a haját, lehet neki művégtagot adni, de ettől ő még mindig az Ollókezű Edward!!!

2011. aug. 14. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
37%

Igen!Természetesen!Az első párom roma volt.Pont ugyanolyan ember,mint bárki más!Sőt állítom némelyik még tisztább,mint a másik oldal!Egyébként nem tud többet a roma csaj ne képzelődj!Sőt!

Megsúgom a párom perzsa!

...és arabbal,perzsával?Velük mi a gáz szerintetek?

Utálatos dolog ez a rasszista gondolkodás és elkeserítő!

Setét középkor!!!

2011. aug. 14. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
71%
Dugtam cigánylányt, de befejeztük az el nem kezdett kapcsolatot, mert a 10 emeletes előtt ordította torka szakadtából, hogy szerelmes belém és vegyem el. Én akkor dolgoztam, ő ezt nem tudta. Na akkor volt elég!
2011. aug. 14. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
95%

16:44

Ez pontosan így van, attól, hogy feltűnő, drága ruhákat visel, vagy sokmilliós autót használ, attól ő még az marad, aki. Vagyis inkább ami.

2011. aug. 14. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
100%

Semmi esetre sem.

Aki összeáll egy cigánnyal, annak elment az esze. Nem véletlen, hogy az elmúlt századok alatt nem olvadt össze a cigány-nemcigány nép és külön élnek. Meg lehet nézni azt a szánalmas erőlködést, amit romaintegrációnak hívnak. A két nép nem fér meg egymás mellett, de ezt az sajnos nem látja, akinek a lakókörnyezetében nem élnek.

2011. aug. 14. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
100%
A víz sem keveredik az olajjal. (Persze össze lehet őket zárni egy palackba...)
2011. aug. 14. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 A kérdező kommentje:

A válasz írója 63%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 16:49


Te szerintem roma vagy nem akarlak meg bántani de jobb ha magyar meg cigány külön élnek!

2011. aug. 14. 17:23
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!