Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Járnátok egy roma lánnyal...

Járnátok egy roma lánnyal vagy egy roma fiúval?

Figyelt kérdés
Ja nem vagyok roma!
2011. aug. 14. 16:07
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
75%

16:49


Ó, jaj! Mi büdös rásszísták! Nem is értem magunkat, hogy lehetünk ilyen előítéletesek! Pfejj!!44négy4!

2011. aug. 14. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
100%

16:49

Az első párod az igen csekély számú, civilizált, beilleszkedett, normális életet élő cigányokhoz tartozik. A gond az, hogy legnagyobb részük éppen ellentéte a volt párodnak. Ha pedig egy etnikum, népcsoport többségében a negatív oldalát mutatja, akkor igenis ez bőven elegendő ok az általánosításra. Franciáknál, szlovákoknál, románoknál, bolgároknál, mindenütt csak a baj van velük.

Rasszista gondolkodásról beszélsz, ez nem igazán helytálló. Nekem személy szerint semmi gondom más emberfajtákkal, csak a cigánnyal. És tudomásom szerint arra nincs szakszó (még), ha az ember CSAK kimondottan egyetlen emberfajtát utál.

2011. aug. 14. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
83%

Érdekes, miért mindig csak a cigány kisebbséggel van a baj?

Miért nem mondjuk a rácokkal?

Cigánybűnözésről hallani minden nap.

Vajon miért nem hallani pl. "sváb-bűnözésről"?


Nyilván minden etnikumban van jó és rossz. Csak azért érdemes összehasonlítani az arányokat...

2011. aug. 14. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
55%

De még mennyire.Van egy csodálatos lány.Sugárzóan szép és intelligens.Informatikát tanít egy középsuliban.Nem irigylem a kamasz fiú tanítványokat,biztosan nehéz az anyagra koncentrálni.....:)

Megismerkedtem vele,de kapcsolat nem lett belőle,sajnos.Nos,nem csak járnék,de szívesen leélném vele az életemet......

2011. aug. 14. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
100%
Ha az utolsó nő lenne a világon akkor se.
2011. aug. 14. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
100%

19:24, lehet, hogy szép, okos, intelligens, de hidd el, ha elől hagynád a tárcádat, megfordulna a fejében, hogy elrakja.

Szépséggel, és lexikai tudással nem lehet elhallgattatni a vér szavát!

2011. aug. 14. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
Odaadnám neki,kérnie sem kellene......:)
2011. aug. 14. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
100%

Úgy alapvetően nem vonzódom más bőrszínű emberekhez.


Értelmes embereknek: mert nem vonzódom és kész.

Libsi megmondóembereknek: mert büdös rászistá vagyok, remélem most boldog vagy.

2011. aug. 14. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!