Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok ti járnátok roma fiúval?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ti járnátok roma fiúval?

Figyelt kérdés
A szüleitek mit szólnának hozzá? Ha egyébként az illető normális. És ti belemennétek?
2009. máj. 16. 16:57
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:
31%

IGEN!!!

IMÁDOM ŐKET

2009. máj. 16. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 A kérdező kommentje:
Most ez milyen válasz volt? Komoly vagy komolytalan?
2009. máj. 16. 17:02
 3/41 anonim ***** válasza:
100%
én nem
2009. máj. 16. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/41 A kérdező kommentje:
Légyszíves komoly válaszokat írni és fejtsétek ki miért az a válaszotok! Köszi!
2009. máj. 16. 17:08
 5/41 anonim ***** válasza:
70%
Hát igen de hamarabb összeállnék egy magyar származásúval.
2009. máj. 16. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/41 anonim ***** válasza:
100%
Nem, maximum akkor ha félvér és kultúráltan viselkedik és beszél, iskolába jár (16 vagyok) és normális a családi háttere. De ha jól sejtem kevés az ilyen.
2009. máj. 16. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/41 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
2009. máj. 16. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/41 anonim ***** válasza:
100%

Szia

sajnos én tapasztalatból írok

ne hogy járj vele,még akkor sem ha normálisnak néz ki,mert ugy is kiderül h. nem az

engem 1 év után kezdett kihasználni,de nagyon,anyagilag és lelkileg is

ha magadnak jót akarsz,nem teszed

a cigányok maradjanak a saját fajtájuknál, a magyarokon csak élősködnek

felnőtt fejjel volt egy barátom,hét évig bírtam,aztán elküldtem

2009. máj. 16. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/41 anonim ***** válasza:
100%
Pontozzatok le, de nincs az a pénz!
2009. máj. 16. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/41 anonim ***** válasza:
81%
Ha rendezett a családi háttere (tudom, hogy nem a családjával járok, de mégis onnan hozza az ember az alapvető tulajdonságait, az értékrendjét), ha megbízható az illető, tanult vagy tanul (bunkóságnak hangzohat, de elvárom, hogy vagy legyen szakmája vagy tanuljon), ha tud kultúráltan beszélni és viselkedni is. Ha tisztában van vele, hogy én nem szeretem a romákat, csak ha méltó rá, és ezt el tudja fogadni, akkor járnék vele. De ha ezek közül hiányzik valami, akkor nem. Sajnálom, nem vagyok rasszista, de amennyit én tudok adni egy kapcsolatba, azt tudja adni a másik is. És gondolok itt az érzelmekre, lelki támaszra, biztonságra és akár tetszik akár nem pénzre is. Nem tudnék olyan emberrel járni, akivel nem lehet végigmenni az utcán, mert mondjuk köpdös, vagy nincs tisztában az alapvető illemszabályokkal. Jah és tudjon magyarul.
2009. máj. 16. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!