Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Anyukák. Titeket nem idegesite...

Anyukák. Titeket nem idegesitenek a DM biztonsági őrök?

Figyelt kérdés
Amikor bemegyek a DM-be akkor a biztonsági őr, folyamatosan a nyakamban liheg. Eléggé feledékeny vagyok igy mindig össze-vissza rohangálok mert mindig eszembe jut valami és mindenhova képes utánam jönni. Pelenkavásárlás közben is ott van mellettem. Mit hisz, hogy zsebre vágok egy csomag pelust vagy mi? Mindegy melyik dm-be megyek, mindenhol ez van. Titeket nem idegesit?
2011. aug. 27. 22:52
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
92%
Kisvárosban élünk, 1 Dm van, a biztonsági őr nagyon kedves, mindig megcsodálja a babákat, segít ha kell, kinyitja az ajtót a babakocsisoknak stb. A réti négerekre ugrik, mert azok többségében az ingyen vásárlás szándékával térnek be a boltba.
2011. aug. 28. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim válasza:
Dehogy idegesít, az egyik legjobb barátunk :D
2011. aug. 28. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

Érdekes mennyi panasz van a DM-es őrökre, már nagyon sok embertől hallottam ezeket a negatív kritikákat. Szerencsére itt nálunk (Solymár) nagyon kedves, udvarias, segítőkész őrök vannak. Nagyon szeretek ott vásárolni.

Valószínű, hogy itt kevés a lopás, és nem készülnek ki az idegeik. Van DM-es üzletvezető ismerősünk, amiket mesél az tényleg vérlázító, de ő budapesti üzletben van. Náluk 100 szem, és kamera sem elég, annyit lopnak!

2011. aug. 28. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
92%

Mi a Kőbányán lakunk. DM-be szoktam menni, egy udvarias fiatal biztonsági őr van, kifejezetten a kisebbségiekre tapad rá, mondanom sem kell nem ok nélkül. Szinte mindig bekísér valakiket hátra mikor ott vásárolok. Itt még a CBA-ban is egyszerre 4-5 biztonsági őrt alkalmaznak, pedig elég picike a bolt. Ez is jelent azért valamit, de velem ők is nagyon aranyosak ( összesen 10-en vannak) és a gyerekkel is szoktak "beszélgetni".


Mikor nem Pesten laktam hanem egy kisebb városban ott nekem a rossmannból volt elegem, volt egy nő ( vagy férfi? eldönthetetlen) aki ordítva köszönt mindenkinek szinte és benne volt a seggünkben. De komolyan ha egyet léptünk ő is. De mi csak nevettünk rajta, egy csöppet túlzásba vitte (: Nem kell velük foglalkozni.

2011. aug. 28. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

Engem, mint már írtam, ha a nyomomban van és csak figyel nem idegesít.

Viszont az AUCHAnban borzalmasak. Meg tudnék őrülni, ahogy mániákusan nyitogatja a pénztáros a fogkrémes dobozokat, átlapozza az újságot, füzetet, és megemelteti az üres bevásárlókocsit. Mert ez már tényleg direkt feltételezése annak, hogy lopsz, csak nem tudnak elkapni.

2011. aug. 28. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
59%

Engem nagyon idegesít. Mégpedig azért, mert csak a kismamákat stírülik ilyen ferde szemmel, gondolom azért, mert azt hiszik, hogy a babakocsiban el tudsz rejteni valamit.

Egyszer láttam, hogy két lány éppen megpróbál ellopni valamit, a biztosnsági őr meg a nyakamba lihegett. Mondtam neki, hogy nyugodjon meg, ügyvéd vagyok, nem szorulok rá, hogy ellpojak egy csomag papírzsepit a dm-ből, és ne tévessze meg a mackónadrágom, az igazolványomat is szívesen memutatom ha gondolja, de miközben mi most itt beszéletünk, valaki épp ellop valamit. És h szomorú, hogy miközben engem forró nyomon követ, pont ezt nem veszi észre. Rögtön kiakadt, ogy mutassam meg, mondtam h nekem nem ez a dolgom, ez az ő feladata lenne, én vásárolni jöttem ide.

Az a legszomorúbb, h 5 éve járok abba a dm-be :(

2011. aug. 28. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
54%

Nem csak az anyukákra vannak rátapadva.

Rohadtul idegesítőek, oké, hogy ez a dolguk, rendben, de akkor próbálja már feltűnésmentesebben csinálni.

Mert ezek szó szerint követnek és bámulnak. Engem igenis zavar, ha mondjuk csak körülnéznék az egyik soron.


Ezért utálok DMbe menni.

2011. aug. 28. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Én rossmanba szoktam inkább menni kispesten,hát ott ugyan ez.Nem értem,hogy pl mért nem lehet kamerával figyelni és az őr álljon az ajtónál pl,vagy üljön az ajtó közelében és nézze a kamerát,de én is nagyon utálom.
2011. aug. 29. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!