Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Már az utcára is...

Mit tegyek? Már az utcára is félek kimenni miatta :S

Figyelt kérdés

az iskolában egy gyerek 3 éve állandóan beszólogat,és kitaláltak egy nevet és most is,sétáltunk délután barátnőmmel,beszélgetünk,erre ott jön hirtelen velünk szemben és elkezd ordibálni hogy milyen ronda vagyok,meg stb ....

és már az utcára se megyek ki egyedül,meg majdnem mindennap mosok hajat,mert ha pl nem mosok hajat mielőtt kimegyek az utcára,akár csak pár percre is,ilyen fél másodpercenként nézem magam vagy egy pocsolyába,vagy a telómba,vagy valami tükörben hogy nem nézek-e ki rosszul,meg barátnőmék is mondták hogy már idegesíti őket,hogy szószerint PERCENKÉNT kérdezgetem,hogy hülyén áll a hajam? bénán nézek ki? hülyén nézek ki? biztos nem nézek ki hülyén? ugye nem áll szarul a hajam? ugye nem rossz a ruhám?

meg a buszon is,amikor hallom hogy valahol előrébb pl fiatal lányok ott beszélgetnek,meg röhögcsélnek,elkezd remegni a lábam,meg hirtelen nem kapok levegőt és majdnem elsírom magam,mert mindig arra gondolok hogy biztos rólam beszélnek hogy milyen rusnya vagyok ...

és amikor az utcán megyek,és szembejön velem valaki,mindig úgy érzem,hogy minden ember engem néz,és olyankor nem tudom miért,de elvesztem az uralmam a lábam felett és azt se tudom mit csináljak,legszivesebben ott helyben elsüllyednék ...

úgy érzem magam,mintha egy selejt lennék

mindenki szebb nálam

ráadásul a saját apám is mindenkinek arról beszél hogy milyen dagadt vagyok

múltkor is jött barátnőm és elkezdte neki mondani hogy nézzed már, x(vagy is én) hogy meghízott! nézzél már rá,mekkora segge van! erre barátnőm mondta neki hogy jó de ő ezt most nem akarja végighallgatni ...

és állandóan ezzel cikiz apám,hogy milyen kövér vagyok,de múltkor megemlitettem nekik hogy kosarazni akarok a suliban (ami tök ingyen van) elkezdtek röhögni,és azt mondják anyámék,hogy jajj dehogyis,te semmire nem vagy jó,nem is tudnál kosarazni!!...

néha már azon gondolkodok,jobb lenne ha egyszer amikor senki sincs itthon,felakasztanám magam,úgyse hiányoznék senkinek ...

viszont barátnőm meg azt mondja hogy szép vagyok,és hogy ne foglalkozzak velük ....

de ezt már nem tudom figyelmen kívül hagyni!

meg a másikaz,hogy barátnőmnek azért sem hiszek,mert ő a barátnőm,és tudom,hogy csak azért mondja,hogy ne érezzem magam rosszul ...

de amúgy néha így elgondolkodok,és arra jutok hogy nem is vagyok ronda ...

jó nem vagyok egy szépségkirálynő,de végülis nincs se nagy orrom,se gülü szemem,se bajszom,semmi különös nincs rajtam ...

és azt sem értem,miért csúfol az apám is hogy milyen kövér vagyok,mikor a kezeim is pálcikák,egyedül a hasamon meg a combomon vagy egy nagyon pici fölösleg ...

szerintem nem is vagyok annyira gáz ....

de még is mindenki csúfol

már próbáltam lefogyni,de mindig az lett belőle,hogy egy hétnyi futás után feladtam,mert túl türelmetlen vagyok és azt hittem,ezt a pici fölösleget pár nap alatt lefutom,ehelyett még híztam is a mérleg szerint ...

mit tegyek?

13l


2011. szept. 3. 19:36
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
96%
Semmi biztatót nem tudok írni, 4-5 év múlva akármi lesz, elmúlik ez a sok hülyeség. Ez a tiniséggel jár.
2011. szept. 3. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%
Az ilyen embereknél az a megoldás, ha visszacsúfolod.Mindenkinek van fájó pontja, tehát próbáld az érzékeny területén megsérteni, lehetőleg közönség előtt.Legközelebb meggondolja, mit mond neked.Szóval, hozd őket nevetséges helyzetbe, szüleiddel meg ne foglalkozz, hülyeséget beszélnek, menj kosarazni, ha ahhoz van kedved, jót is tenne az önbizalmadnak.
2011. szept. 3. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%
Én is éreztem így 13-14 évesen, de szerencsére elmúlt. Igaza van az első válaszolónak ez a tini korszakkal jár. :)
2011. szept. 3. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%
Ja, ez gáz! Már mint az emberek akik beszólogatnak, beleértve a szüleidet is. Menj kosarazni, csináld azt, amihez kedved van. 13 évesen súlyfelesleg? Mutasd meg nekik, hogy kemény vagy! Szarj rá, mit mondanak, és fogadd el olyannak magad amilyen vagy. Ha TE nem vagy elégedett magaddal, akkor változtass rajta. Sportolj csoportban vagy a barátnőddel, úgy könnyebb kitartani
2011. szept. 3. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%

Úristen! MILYEN APA AZ ILYEN?????? Anyukád mit mond? Nem küldi el a francba? Nem áll ki melletted?

Én a helyedben egészen biztos, hogy elmennék a pedagógiai szakszolgálathoz, ahol kiskorúakkal foglalkoznak (pszichológus, fejlesztő pedagógus) és elmondanám, márcsak azért is hogy jól leégesd apádat, ugyanis be fogják hívni és helyre rakják. Ha nem hagyja abba, akkor szólsz és a gyámügy elhelyez valamelyik rokonodhoz (tévedés, hogy rögtön gyerekotthonba küldik a gyerekeket).

Nem értem, miért jó, ha örök életedre lelki sérülést okoznak neked.

2011. szept. 3. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim válasza:
100%
Kedves kérdező most úgy megölelnélek.
2011. szept. 3. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim válasza:
100%

nagyon súlyos önbizalomhiányban szenvedsz. olyanra, hogy felakasztod magad, még csak ne is gondolj!

nem szabad azokkal foglalkozni, akik csúfolnak. azzal adod meg nekik az örömet, ha látják, hogy félsz, ideges vagy, izgulsz, nézegeted magad mindenhol.

légy magabiztosabb, hagyd őket figyelmen kívül, meglátod, hogy rövid időn belül abba hagyják a fikázást.

nem tudom megérteni, hogy a saját szüleid hogy beszélhetnek így rólad....

rád férne egy önbizalom-tréning. ha gondolod, küldj 1 képet privátban és megmondom, min lehetne változtatnod.

13 éves vagy még. rengeteget fogsz változni/szépülni!

2011. szept. 3. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat :))

de mások annyira magabiztosak :S

e mit szóljak vissza nekik?

mert amikor beszólnak,hirtelen így leblokkolo,és nem jut eszembe semmi jó amit be tudnék neki szólni ...

egyszer volt hogy beszólt nekem,erre mondtam neki hogy b.zdmeg magad te kis köcsög,a szüleid is miattad váltak el...

persze ennek is az lett a vége hogy az anyja nem tudom honnan megszerezte a szüleim számát és felhívta őket hogy milyen egy kis k.rva vagyok,hogy állandóan csúfolom az ő kisfiát

és ezért anyámék engem vertek meg és vagy 2 hónapig nem engedték hogy gépezzek....

és másodjára már ciki lenne ugyanazt beszólni neki :S

azon gondolkodtam,mostmár ha legközelebb cseszekedik,odamegyek hozzá és egyszerüen fejbeverem

abból lehet hogy értene csak mondjuk lehet,abban a minutumban ki is csapnának a suliból ....

2011. szept. 3. 19:54
 9/22 anonim ***** válasza:
78%

Olyan nagy hülyeséget, mint a második írt, ne csinálj! Ne süllyedj le az ő szintjükre, mert legyőznek a módszerükkel ;).

Szívesen beszélgetnék privátban veled, mondjuk facebookon, vagy skype-on, hogy én hogy jutottam túl ezen. :)

14L

2011. szept. 3. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%

Apádék pofont érdemelnek.

Tuti, nincs veled semmi baj, d emivel azt gondolod, hogy VAN, ezért ezt valahogy (fene tudja, hogy) megérzik az emberek, és rádszállnak. Keress valakit, aki támaszt ad, és segít hinni magadban, segít, hogy szeresd magad. Mindenkinek vannak hibái. Vagy a szüleid tökéletes testűek-lelkűek? És a többiek a suliban? A hibáiddal, szerethetőségeddel, külsőddel-belsőddel együtt vagy az, aki. h amás lennél, nem te lennél. Ez nem azt jelenti, hogy ne változhatnál. Kezdd el dicsérni magadat. indig találj valamit. Ha gondolod, írd is le. És olvasd el. Ha pozitív visszajelzést kapsz, azt s írd le. Hogy a szüleiddel mit csinálj, arra (mivel 13 éves vagy) nehéz mit mondani... EZ NEM A TE HIBÁD.

2011. szept. 3. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!