Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Lehetek színésznő? Ha sikeres...

Lehetek színésznő? Ha sikeres akarok lenni, mit tegyek? 13l

Figyelt kérdés

régóta színészkedni szeretnék és itt nem olyan színházos színésznőre gondolok,hanem sikeresekre.

ottvan pl Angelina Jolie.

vagy Jason Segel.

ők mind nagyon jó színészek és sikeresek is

és én is ilyen akarok lenni! :)

csak ha így belegondolok hogy na basszus,ez itt nem Amerika hanem Magyarország,itt semmi nem lehetek ... akkor annyira elszomorodok :(

hogy kezdjem el ezt az egészet?

úgy terveztem,hogy majd először is tanulok angolul,aztán kimegyek Amerikába.

de ott tök egyedül mit kezdenék? :/

tudom hogy hülye kérdés de mégis mit tegyek?

végülis senki se úgy lett színész hogy hopp ott termett a forgatáson és sikeres lett....

az ilyen színészek hogy kezdték el?


2011. szept. 6. 15:14
1 2 3 4
 11/38 anonim ***** válasza:
52%
te egy liba vagy aki nem a földön jár. Kiosztod a többieket h te márpedig akkor is színész leszel ráadásul úgy hogy a színház se érdekel. Így hiába mennél ki amerikába. Maximum a mcdonalds-ban lennél.
2011. szept. 6. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/38 anonim ***** válasza:
35%
Ha tanácsot vársz akkor miért osztasz minket? Tégy úgy ahogy akarsz. Bár Dobó Katát felkarolták kint, de hány sikeres filmben láttad? Még neki sem sikerült. Mellesleg egy főiskola elvégzéséhez azért kicsit "simulékonyabb" és intelligensebb stílus kéne, de úgy látom neked az nincs meg. Jó leszel te rúd táncosnak is. ja, első voltam...és tartom amit írtam..
2011. szept. 7. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/38 A kérdező kommentje:
utolsó: nem hiszem hogy pont a stílusomtól függene hogy mileszek :D mért,te kukás vagy vagy takaritó? jah bocs :)
2011. szept. 7. 14:33
 14/38 anonim ***** válasza:
38%
Kukás vagyok, de annyira modernek ezek a kukásautók, hogy közben internetezek. Utolsó voltam...
2011. szept. 7. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/38 A kérdező kommentje:
tényleg? azt hittem még a szüleiden élősködsz..
2011. szept. 7. 17:11
 16/38 anonim ***** válasza:
38%

"tényleg? azt hittem még a szüleiden élősködsz.."


Mondja egy 13éves XDXD

Te egy vicc vagy. Bár ilyen mentalitás lehet pont jól jön ahhoz hogy celeb legyél magyarországon. Külföldön így biztos nem:D de magyarországon az ilyenekre van igény mint te. Győzika,benkő...majd lehet hogy te. Mindig van lejjebb:D

2011. szept. 7. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/38 A kérdező kommentje:

aha,mondom ezt 13 évesen :D

miért,te talán ennyi idősen már külön laktál és dolgoztál?

hmm....:)))

igen,van lejjebb,élő példa vagy te :P

2011. szept. 7. 18:43
 18/38 anonim ***** válasza:
34%
Mégis te alacsonyítod le magad kiscica;)
2011. szept. 7. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/38 A kérdező kommentje:
miért,én oltogatok 13 éveseket?
2011. szept. 7. 18:46
 20/38 anonim ***** válasza:
9%
Szar már neked ha ez oltogatásnak számít.
2011. szept. 7. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!