Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Lehetek színésznő? Ha sikeres...

Lehetek színésznő? Ha sikeres akarok lenni, mit tegyek? 13l

Figyelt kérdés

régóta színészkedni szeretnék és itt nem olyan színházos színésznőre gondolok,hanem sikeresekre.

ottvan pl Angelina Jolie.

vagy Jason Segel.

ők mind nagyon jó színészek és sikeresek is

és én is ilyen akarok lenni! :)

csak ha így belegondolok hogy na basszus,ez itt nem Amerika hanem Magyarország,itt semmi nem lehetek ... akkor annyira elszomorodok :(

hogy kezdjem el ezt az egészet?

úgy terveztem,hogy majd először is tanulok angolul,aztán kimegyek Amerikába.

de ott tök egyedül mit kezdenék? :/

tudom hogy hülye kérdés de mégis mit tegyek?

végülis senki se úgy lett színész hogy hopp ott termett a forgatáson és sikeres lett....

az ilyen színészek hogy kezdték el?


2011. szept. 6. 15:14
1 2 3 4
 31/38 anonim ***** válasza:
100%
Mindegy, csak azért mondom, hogy privátban írhatnál magadról.
2011. szept. 22. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/38 A kérdező kommentje:
ezt hogy érted? szóval mit írjak...?
2011. szept. 22. 14:29
 33/38 anonim válasza:
100%

Van egy csomó színitanoda,szerintem először ott próbálkozz és akkor kiderül,hogy érdemes-e kimenni Amerikába.

Esetleg elmehetnél castingokra és modellkedhetnél is.

Én a helyedben azt csinálnám,hogy először azt a célt tűzném ki,hogy Magyarországon legyek híres mert akkor már lehet ügynököd aki segít neked Amerikában.

13/L

2012. ápr. 14. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/38 anonim válasza:
Én is ki fogok menni vagy Amerikába,vagy Londonba,hátha sikerem lesz :) Épp azért,hogy sok pénzem legyen,rákapcsolok a tanulásra. Rengeteget kéne ehhez tanulnom,de ha ez az álmom,akkor teszek is érte ;) Neked is ezt kéne tenned.
2013. aug. 11. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/38 melikarib válasza:
A lényeg ne hallgass senkire ha úgy gondolod ,hogy van tehetséged és nem fogod feladni akkor még lehet belőled színésznő
2015. okt. 11. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/38 anonim válasza:

Ha még esedékes...

Figyi...Képzeld nem minden híres színésznő Hollywood-ban kezdte...

1: Ott van éldául Mila Kunis (Milena Markovna Kunis) Ukrajnai...és azóta nagyjábol nincs olany aki nem látta volna valamiylen filmben..

2: Nina Dobrev.(Nikolina Konstantinova Dobreva) Ő Bulgáriából érkezett a filmiparba, és szintén ért ahoz amit csinál, és sokan szeretik

2015. okt. 13. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/38 anonim válasza:
Ne is add fel ez a beszéd aki nem tesz érte ne is várjon semmit . Soha sincs késő ! Mivel még fiatal vagy tanulni kell stb. ezért addig is ajánlom neked hogy tölts le egy angol nyelv tanító alkalmazást és gyakorolj vedd át újra és újra az anyagot kérj segítséget . Hidd el nincs olyan hogy lehetetlen !
2016. dec. 9. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/38 Akos2002 válasza:
Ez a beszéd neadd fel soha az álmodat a sok itteni idiota vegett !!nem is erdemes itt kerdezni valamit higyy az almaidban es igyekezz sok szerencset
2018. máj. 6. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!