Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Lehetek színésznő? Ha sikeres...

Lehetek színésznő? Ha sikeres akarok lenni, mit tegyek? 13l

Figyelt kérdés

régóta színészkedni szeretnék és itt nem olyan színházos színésznőre gondolok,hanem sikeresekre.

ottvan pl Angelina Jolie.

vagy Jason Segel.

ők mind nagyon jó színészek és sikeresek is

és én is ilyen akarok lenni! :)

csak ha így belegondolok hogy na basszus,ez itt nem Amerika hanem Magyarország,itt semmi nem lehetek ... akkor annyira elszomorodok :(

hogy kezdjem el ezt az egészet?

úgy terveztem,hogy majd először is tanulok angolul,aztán kimegyek Amerikába.

de ott tök egyedül mit kezdenék? :/

tudom hogy hülye kérdés de mégis mit tegyek?

végülis senki se úgy lett színész hogy hopp ott termett a forgatáson és sikeres lett....

az ilyen színészek hogy kezdték el?


2011. szept. 6. 15:14
1 2 3 4
 21/38 A kérdező kommentje:
:)))
2011. szept. 7. 19:00
 22/38 anonim ***** válasza:
88%

Én is színésznő akarok lenni, és sikeres..:)

Úgy irigylem azokat, akik ott lehetnek egy interjún, egy filmben, egy díjkiosztó gálán!

Az a baj, hogy én sem tudom hol kezdjem.:/

Nekem is megvan a saját kis tervem, 18 évesen Amerika, Los Angeles.. Ott pedig megpróbálnék Élni, és keresni az utakat, hogy színésznő lehessek... Ha sikeres lennék, végre nem kéne itthon őrölnöm magam, hogy "Mit akarsz Sachie, úgysem jön össze?!-.-"

Gondoltam már arra is, hogy a barátnőmmel megyek ki, de reménytelen helyzet..:/ Addig is várnom kell 18 éves koromig.. Kérdés, kibírom addig?:(

13/L

2011. szept. 18. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/38 anonim ***** válasza:

Szia!


Én tehetséggondozóktól vagyok. Írj rám egy e-mailt és megbeszélünk egy találkozót.

2011. szept. 19. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/38 A kérdező kommentje:

17:56 köszi :)


jah,olyan jó lenne ha én is fent lennék pl youtube-on egy interjúval *-*


vagy ha egy sikeres filmben szerepelhetnék :/


én úgy tervezem hogy 16 évesen megyek ki ...bár azt nem hiszem :S de jó lenne :)

2011. szept. 19. 16:29
 25/38 anonim ***** válasza:
100%

Én is gondoltam már arra, hogy 16 évesen megyek ki, de akkor még nem lennék nagykorú, még a repülőre sem ülhetek fel szülői beleegyezés nélkül.xDD

Mindenesetre "Glaube an dich selbst!" (Angolos vagyok, még csak 2 éve tanulok németet, szóval bocsi, ha nem jól írtam.xD)

Éneklésre gondoltál már?:D

17:56-os voltam.xD

2011. szept. 19. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/38 A kérdező kommentje:

mondjuk ez jogos :/ :D


éneklésre nem,mert szerintem ritka szar hangom van ....


bár a suliba ma tudtam meg hogy aki jár ének karra,az szerepelhet is ilyen színjátékokban...szóval lehet érdemes lenne arra elmennem :P mondjuk azok tök szarok,olyanok mint az óz a csodák csodája meg mittudomén...ilyenekkel meg csak nem égetném magam :|

2011. szept. 20. 15:06
 27/38 anonim ***** válasza:
100%

Háát igen...ez az... Az ilyen színházi izék nem jönnek be nekem.:/

Amúgy pesten laksz?xDD

2011. szept. 20. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/38 A kérdező kommentje:
nem sajnos xD :D
2011. szept. 20. 16:59
 29/38 anonim ***** válasza:
100%

Írtál annak a tehetséggondozónak?xDD

6:24-es volt.. kicsit feljebb..

2011. szept. 21. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/38 A kérdező kommentje:

nem ..... szerintem egy tehetség gondozó nem a gyakori kérdések előtt ülne,és nem írosgatna csak úgy másoknak,főleg nem 13 éveseknek hogy találkozzunk -.^


ráadásul azt se tudja hol lakok,úgyhogy ...


meg a másik,hogy szerintem egy ilyen szakmabeli emberke nem 45%-ban adna hasznos válaszokat xd


bár lehet hogy csak nekem van ilyen logikám de akkor is... :D

2011. szept. 21. 16:03
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!