Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Hogyan felejthetném el? Bőv lent.

Hogyan felejthetném el? Bőv lent.

Figyelt kérdés

Van egy lány, aki barátnőm volt. Nagyon jó barátnőm, de sok rosszat tett velem ami végett pontot tettem a barátságunk végére. A legrosszabb, hogy kb 1 éven át szo*atott. Bemesélte nekem hogy fontos vagyok számára meg minden féle kifogásai voltak.Mindenre talált egyet. Miután megismertem, rá 5 hónapra már kételkedtem abban, hogy fontos lennék neki. És mikor rákérdeztem, aztmondta semmi baja nincs velem, és szeret. De kiderült ugye hogy ez mind hazugság volt, és rengetegszer keményen megbántott, és sokszor le sem sza*t.

Két hónapja dobtam el a barátságunkat, de még mindig sokat gondolok rá, és úgyérzem talán még fontosnak tartom számomra, de mondogatom magamnak folyamatosan hogy gyűlölnöm kéne. De mégis naponta vagy 5-6x megnézem az adatlapját. Hogy rendezhetném le magamban a dolgot? Hogy ne gondoljak többet rá?.. Tönkreteszik a napjaim az emlékek.:S gyűlölnöm kéne azok után amiket tett, és gyűlölöm is, csak amiatt kételkedem néha ebben, mert hogy naponta többször gondolok rá.

17/L


2011. szept. 13. 18:55
 1/1 anonim ***** válasza:
velem is előfordult már ilyen, bár az annyiban különbözik a te történetedtől, hogy kb 1 évig tényleg legjobb barátnők voltunk, aztán belekeveredett egy rossz társaságba, onnantól meg csak egy áltatással fűszerezett kihasználás volt az egészből..ha rászóltam, akkor persze én voltam a szar..gondolom, milyen érzés lehet, mivel ha nekem valaki a barátom, akkor szívem lelkem odaadom, mert nagyon kevés embert engedek közel magamhoz, akit meg tényleg azt tényleg..elég rossz volt, mert majdnem hogy tesómként szerettem...de az a megoldás tényleg, hogy leszarod. nem igazán tehetsz mást, tudom sovány vigasz :S mivel lesz jobb, ha folyton csak koslatsz utána és megalázkodsz a barátságáért? hát semmivel, sőt, csöbörből vödörbe, csak az emberi méltóságodat dobod el a semmiért..ilyen ember nem érdemli meg a szeretetedet, sőt mégcsak a köpésedet sem :). én azt tudom csak mondani, hogy gondolkodj el mélyebben ezen, próbáld meg tudatosítani a tényeket, és felfogni a szíveddel is a történteket! próbáld meg olyan emberek társaságát keresni, akik meg is érdemlik..
2011. szept. 16. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!