Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mit gondoltok az ukrajnaban...

Mit gondoltok az ukrajnaban elo Magyarokrol?

Figyelt kérdés
Tapastalatokat kerek!
2011. szept. 14. 23:28
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
én egy srácot ismerek, balhés gyerek, de aranyból van a szíve :)
2011. szept. 15. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Van valami különös ismertetőjelük, ami alapján mást kéne róluk gondolni, mint a többi magyarról?
2011. szept. 15. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 hollófernyiges ***** válasza:
66%
Ők kisbetűvel írják azt hogy magyar.
2011. szept. 15. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Nagyon sok negativ tapasztalatot hallok veluk szemben.

Esetleg nektek vannak tapasztalataitok?

2011. szept. 15. 11:30
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Évek óta járok gyerekeket táboroztatni Kárpátaljára.


Idén, amikor jöttem haza autóval, és végigvezettem a falvakon, majdnem sírtam, mert egy csomó szép emlék köt oda.


Az emberek ott vagy nagyon szegények, vagy nagyon gazadagok. Rengeteg az alkoholista, és ezért rengeteg fiatal nagyon problémás családban nő fel. Tényleg nagyon rendetlenek tudnak lenni, de a szívük tényleg aranyból van. Nagyon adnak a külsőségekre, rengeteg a telefonmániás, kinek van a jobb motorja, stb. Az emberek fiatalon megházasodnak, ezért a lányok többsége 15-16 évesen borzasztóan kihívóan öltözik, félnek ugyanis, hogy egyedül maradnak. Nagyon erős az okkultizmus is, sokan járnak boszorkányokhoz, átoktörőkhöz.


Nagyon-nagyon szeretem az ottani embereket, és nagyon fája a szívem, amikor a barátaimról rossz híreket hallok.


25F (Budapest)

2011. szept. 15. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Tenyleg nagyon hasonlit a helyzet ahoz amit leirtal.
2011. szept. 15. 17:28
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Én is kárpátaljai magyar vagyok, de amit írtál azt tágra nyílt szemekkel olvastam végig :D Nemtudom, nem mondanám, hogy rossz, ha valaki odafigyel a külsejére. Persze tényleg vannak, akik már nagyon fiatalon nagyon kihívóan öltözködnek...
2011. nov. 26. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Király arcok.
2022. jún. 22. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!