Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Várjátok a karácsonyt? : )

Várjátok a karácsonyt? : )

Figyelt kérdés

Olyan rhadt jó lenne már fát diszíteni miközbe kint esik a hó :),finom kajákat enni.:D Itthon az egész család.. Ajándékot kapni,adni..:) Fúú basszus.:D

http://www.youtube.com/watch?v=alf7q-t-JAw&feature=related


Erről jutott eszembe:DD


2011. szept. 16. 11:00
1 2 3 4 5
 41/46 A kérdező kommentje:
meer??
2011. szept. 16. 14:31
 42/46 anonim ***** válasza:

[link]


A tv2 is kint volt, és videó is volt róla a neten, de nem találom. A lényeg az, hogy edzőtáborban voltunk, és rajtunk kívül voltak még abban a táborban, elég sokan. Mondjuk én azon szerencsések között voltam, akiknek semmi bajuk nem lett, de azért nem volt egy szívderítő látvány a sok ki-be rohangáló mentő, mindenki hányt, rosszul volt, a mi szobánkat két haverom telehányta, és még sorolhatnám. Sajnos félúton be kellett zárni a tábort és haza kellett jönnünk. A Balatonban sajnos csak egyszer volt alkalmam fürdeni...

2011. szept. 16. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/46 anonim ***** válasza:

Én már nagyon várooooom!!!! A héten elkezdtem sk. fadíszt gyártani:)) A hugomnak már megvettem az ajándékot, a többiekén még gondolkoznom kell.

Azt is kitaláltam, hogy idén milyen színű legyen a fám=) jaj már annyira várom.

Az a sok karácsonyi film (imádom a Grinchet*-*), a gyönyörű hóesés,a hideg, de ugyanakkor bent a meleg...a narancs illat.....wáááááá és még 3 hónap:(

Remélem hamar el fog menni:(


20L

2011. szept. 16. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/46 anonim válasza:

nagyon várom


November 22-én szülinapom, onnatól kezdve majd meg őrülök, December, mikulás járunk 22-ig és szünet esik a hó kint vagyok az udvaron, majd 24-e reggel, felkelek kinézek az ablako nszép hóesés 10-ig TV, majd kari fa díszítés, este szokásos menü savanyúkáposzta leves, hal, majd a kövi nap jönnek avendégek, a legjobb mindíg 26 akkor mindenki itt van csak az 1 nap :(( és szilveszter!!! MAjd januártól-júniusig unalóm,szenvedés sajnos mert suli és 4 hónapon át nincs szünet :(

2011. okt. 15. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/46 anonim ***** válasza:
Én úgy várom mint március 17-ét, szeptember 29-ét vagy február 8-át. Mit várjak rajta jön az ha kell ha nem..?
2011. dec. 14. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/46 anonim ***** válasza:
Én igen :) Már csak 115 nap van hátra addig!
2019. szept. 1. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!