Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Várjátok a karácsonyt? : )

Várjátok a karácsonyt? : )

Figyelt kérdés

Olyan rhadt jó lenne már fát diszíteni miközbe kint esik a hó :),finom kajákat enni.:D Itthon az egész család.. Ajándékot kapni,adni..:) Fúú basszus.:D

http://www.youtube.com/watch?v=alf7q-t-JAw&feature=related


Erről jutott eszembe:DD


2011. szept. 16. 11:00
1 2 3 4 5
 21/46 napietus ***** válasza:
11:29, mi ezt úgy oldottuk meg, hogy egyiknél ebéd, másiknál vacsora 24-én, és évente váltás. így nem volt vita ezen, és sértődés sem.
2011. szept. 16. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/46 A kérdező kommentje:
11:26:) Ahogy olvastam a kommentedet teljesen átéreztem mindent:) Annyira jó hogy együtt van mindenki:) Mennek a jó karácsonyi filmek a tv-be,és tényleg nem kell sehova se rohanni bennt meleg van de mikor kinézel az utcára látod hogy minden hó fehér és esik a hó:)) Ennél nincs szebb szerintem:)
2011. szept. 16. 11:31
 23/46 anonim ***** válasza:
100%
ááá imádom a karácsonyt! Amikor kint esik a hó, fenyőfák és égők mindenütt, karácsonyi filmek a tévében, díszítgetés, ajándékok, és persze az ünnepi vacsora! Imádom ezt a hangulatot! :D
2011. szept. 16. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/46 A kérdező kommentje:
Idén megint plafonig érő karácsonyfánk lesz végre:)) Tavaly ilyen műfebyő volt.Hát nagyon rossz volt.Nem szeretem.Az a jó mikor lehet érezni a fenyőfa szagát:))
2011. szept. 16. 11:32
 25/46 anonim ***** válasza:
100%
jaja az igazi fenyőnek megvan a maga varázsa. a műfenyőt én nem szeretem, nálunk mindig jó nagy, plafonig érő :D fenyőfa van :)
2011. szept. 16. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/46 anonim ***** válasza:
74%

11:30:

Elhiszem, hogy vannak családok ahol ez működik, sajnos a miénk nem ilyen. Az a baj, hogy az én családom totálisan karácsony mániás. Hatalmas felhajtást csinálnak az egészből, és így ha nem oda megyünk, abból baj van. Nem értik meg, hogy a párom az ő szüleinél is szeretne néha karácsonyozni. Váh mind1. Borzalom.


A karácsonyi tv műsorokról nem is beszélve, borzalmasabbnál borzalmasabb filmek.


A linkelt youtube videóktól is feláll a szőr a hátamon.

2011. szept. 16. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/46 A kérdező kommentje:
csak azért ilyenkor eszembe jutnak a hajléktalanok is.:( Én idén elhatároztam ha meglátok az utcán egy hajléktalant,biztos odamegyek hozzá adok neki kaját,lehet hogy pénzt is.Nem érdekel ha elissza de akkor legalább nem lesz szomorú karácsonykor.
2011. szept. 16. 11:36
 28/46 napietus ***** válasza:
mondjuk a karácsonyi filmek tleg gázak. egész ünnepek alatt alig kapcsolom be a tv-t, csak a hírekre. meg ha adják az Abigélt, mert azt szeretem.
2011. szept. 16. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/46 A kérdező kommentje:
én azokat is imádom.:)
2011. szept. 16. 11:38
 30/46 anonim ***** válasza:
100%
Hát mifelénk nincsenek hajléktalanok, pedig nem lakok annyira messze Pesttől.
2011. szept. 16. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!