Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Lehet, hogy irigy lenne rám?

Lehet, hogy irigy lenne rám?

Figyelt kérdés

Van egy barátnőm, aki már szinte alig foglalkozik velem azóta, amióta jóban lennem egy helyi rádiós emberekkel (ő újságot szeretne írni, próbálkozik a megyei újságnál, de nem teszik be a cikkeit az újságba). Csomó rendezvényen voltam velük, és volt szerencsém kipróbálni a műsorvezetést, igaz csak rövidke ideig :)

Egyébként szüleimtől, nagyszüleimtől 'mindent' megkapok, amire szükségem van (szerintem normális keretek között), annak ellenére, hogy nem valami fényesen áll a családom.


2011. szept. 18. 10:34
 1/2 anonim ***** válasza:
Lehetséges, hogy irigy rád. De az is lehet, hogy te változtál meg negatív irányba és egyszerűen csak elege lett belőled.
2011. szept. 18. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Pedig pont azt vettem észre magamon, hogy pozitív irányba változtam.

Lehet elege lett belőlem, mert szerinte csak 'fejeket vágok be', és bólintok egyet, amikor a 'problémáit' meséli (nem tudok azzal mit kezdeni, hogy az anyja nem ad neki pénzt).

2011. szept. 18. 10:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!