Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miért viselkednek így a romák?

Miért viselkednek így a romák?

Figyelt kérdés

Az a kérdésem, hogy ma az egyik volt osztálytársammal beszélgettünk, hogy a legtöbb roma nagyon agresszív... és nem tudom miért, ok nélkül is ki szoktak kezdeni velem meg beszólongatnak néha... én nekik semmi rosszat nem tettem, mégis ez a helyzet. Mi a véleményetek?

A kategória miatt bocs...


2011. szept. 21. 19:35
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
Milyen kiközösítés? Magyar ember rájuk se mer nézni, mert rögtön jönnek a " dik, mit nézze má" szöveggel. Én komolyan gyűjtést szerveznék nekik repjegyre, ha nem jönnének többet vissza. Még Indiában is kirekesztik őket, mert sehol nem tudnak beilleszkedni.
2011. szept. 21. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
55%
ez van beléjük nevelve.
2011. szept. 21. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
figyelj, mikor ilyen idős voltam mint te én is tartottam tőlük, volt is néha 1-2 összeütközés, de sikerült azért legtöbbször elkerülni. Nem érdemes keresni bennük logikát... Így vannak nevelve, és a következő generáció is így lesz. És az egész országban ez megy. Emlékszem mikor általánosba jártam, és láttam milyenek mindig csodálkoztam hogy a felnőttek miért nem látják vagy foglalkoznak vele. Ma meg a csapból is ez folyik. És ez csak rosszabb lesz. Semmi helyük itt...
2011. szept. 21. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:

A dolog ott kezdődik, hogy a magyar nyelvben olyan szó, hogy roma nincs is. Amire te gondolsz, azt magyarul úgy hívjuk: Cigány. Cigányul viszont úgy van a cigány, hogy roma, de ez minket már nem érdekel, mert nem tudunk cigányul. Aki nem tud cigányul, az pedig inkább ne "romázzon".


A kérdésedre a válasz. Azért mert minden megvan nekik engedve, nekik meg olyan a természetük, ha érzik, hogy a gazdafaj meg van gyengülve és tehetetlen, akkor vérszemet kapnak. Legalábbis a színtiszta, fajilag nem keveredett cigányok zöme ilyen sajnos. Azt a hatást kéne megszüntetni, ami meggátolja a nyugati típusú társadalmakat, hogy tisztességre, rendre nevelje őket. Ha ez a jelenség nem létezne, semmi komolyabb bak nem lenne velük. Régebbi korokban mindig is tudták őket kezelni, és a cigányok mindig is tudták hol a helyük. Úgy a 20. század közepe után esett át a világ a ló túlsó oldalára.


A faji alapon irtogató oldal elbukott. Legyőzőik ezekután azt is megtiltották a fehér embernek, hogy egyáltalán a jogos önvédelemmel éljenek. A társadalmunk beteg, és nemcsak a magyar. Néhány évtized múlva nem lesz itt sem jobbikos, sem liberális. Max 2-300 év, és fehér ember sem lesz! Svédország 25% muszlim bevándorló. Angliában 6 millió muszlim él, Frenciaországról, Németországról nem is beszélve. Nem nagyon van itt miben reménykedni. Unokáinkat ugyanúgy fogják üldözni, mint most a fehér embereket Dél-Afrikában. Lesz itt cudar világ!

2011. szept. 21. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
És a legszebb, gondoljunk bele csak abba, ha van pl. 10 000 000 afrikai éhező, segítünk élelemmel stb., elérjük, hogy legyen 100 000 000 millió éhező. Azokon, hogy segítünk? Ezt le lehet vetíteni a hazai cigányságra.
2011. szept. 21. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:

Kedves válaszolók!

Köszönöm a válaszotokat, én már nagyjából értem... nem kell gázpisztoly meg ilyenek, atlétikára járok :D amúgy sem akarok velük összetűzésbe kerülni, mert nagy valószínűséggel a következő alkalommal már nem egyedül jönnek ellenem... ja, és azért nem a cigány kifejezést használtam, mert ha a srác aki a játszón köcsögösködik velem, ezt véletlen olvassa, akkor nekem végen :D bár nem hiszem, hogy ennyire művelt...

2011. szept. 22. 07:18
 17/20 anonim ***** válasza:
Ezek a rohaddékok sohase foggnak dolgozni milyen 150 évről beszélnek mindig élőőősködni fooognek
2011. szept. 30. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
42%
Hogy be van a többség szarva!
2011. okt. 1. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

"Hogy be van a többség szarva!"


Akkor mondogasd majd ezt, amikor nem lesz megkötve a "többség" keze!

2011. okt. 1. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:
Ebcsont szimpatikus vagy az írásod alapján.
2011. okt. 4. 20:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!