Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Szerintetek se hívjam meg?...

Szerintetek se hívjam meg? (Többi lennt)

Figyelt kérdés

Csinálok majd egy kis pizsibuli féleséget ahol csak lányok lennénk.És csak 5-6an.Van egy olyan osztálytársam akivel a bnőim jóban vannak.Ugyan az a baráti társaságban vagyunk.De én nagyon nem kedvelem.Gyerekes és hisztis.Régebben amikor hozzánk került kitúrt úgy hogy a "helyemre" akarta bekerülni.Azóta úgymond jóban vagyunk... nem idegesítjük egymást megfértünk egymás mellett.Nem rég újra előhozta ezt a témát amiből veszekedés lett.Le kur*vázott hogy én milyen voltam és megérdemeltem hogy kitúrt... nos ez volt 5.osztályban.És akkor nem azért de tényleg nem volt ri*bancos viselkedésem.És most sincs.De ezek szerint aki nem bírja őt akkor az már ku*rva ?

Nem akarom hogy betegye hozzánk a lábát csak azért hogy ne sértődjön meg és mert a többiek szeretik.

Szerintetek is jól van az hogy nem hívom meg?

Lehet hogy hülye kérdés de érdekelnek a vélemények.


2011. szept. 24. 12:44
1 2
 1/13 anonim válasza:
100%
én tuti nem hívnám meg.
2011. szept. 24. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

szerintem jól tennéd ha nem hívnád meg.

ez a te bulid, és te döntsd el, hogy kit hívsz, ne a barátnőid.

2011. szept. 24. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:
54%
Atyaég! Írtad, hogy nem akarod, hogy betegye hozzátok a lábát, akkor mi a franc most a kérdés?????? Én se hívnám meg!
2011. szept. 24. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Nagyon egyszerű a válasz: ne hívd meg! Lehet, hogy épp ez a meg-nem-hívás fogja őt elgondolkodtatni saját magáról. Mi itt a probléma? A Te bulid, csináld úgy, hogy Neked jó legyen!
2011. szept. 24. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat :)

Ami kiütötte nálam a biztosítékot az az volt amikor újra felhozta ezt ráadásul ordibálva amikor órán a tanárral bementünk a városba.Utána a többiekkel felmentünk a mekibe de én fizettem egyenlőre mert nekik nem volt pénzük de akkor sem volt kedvem neki kölcsön adni így nem is hívtam.Akkor is tökre besértődött...

Másnap pedig direkt odajött ahol én voltam és olyan témáról kezdett beszélni amihez én még véletlenül sem tudtam hozzászólni.És tudom hogy direkt csinálta mert egyfolytában figyelte a reagálásomat...

2011. szept. 24. 12:56
 6/13 anonim ***** válasza:
A te otthonod, a te pizsipartyd, a te döntésed. Nem hívnám meg. Ha rákérdezne miért nem, azt is elmondanám neki.
2011. szept. 24. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
eszem ágában nem lenne meghívni-te lakásod,te bulid,miért kéne ottlennie egy olyan embernek akit ki se állsz?Ne félj,b*szni fogja a csőrét,amikor megtudja,hogy milyen jót buliztatok,de ő nem volt ott!Ha gáz a viselkedése,semmi helye nálad!Ennyi....én nem tolerálnék egy olyan embert,aki utálok.És ha odajönne a lakásomba,egyetlen általam nem szépnek tituált kijelentése után kitenném a szűrét.Nehogymár egy 'csak megtűrt' személy lábatlankodjon ott neked....elrontja a bulit,olyat hivj akit szeretsz!Jó bulizást!!
2011. szept. 24. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm :)

Hát nem tudom hogy én vagyok túl komoly vagy ő a nagyon gyerekes e... de kiröhögni pl azt hogy szül valaki nekem abszolút nem jön be... ugyanis ezt tette...

De gondolom mindenkinek van olyan akit nem kedvel :)

2011. szept. 24. 13:10
 9/13 anonim ***** válasza:
kiröhögi ha szül valaki?... istenem.hány éves? 10?
2011. szept. 24. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Már 8-osok vagyunk.Hamarosan már 14lesz ő is...

Kicsit örülök is hogy máshova fog járni mint én.

2011. szept. 24. 13:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!