Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Szerintetek se hívjam meg?...

Szerintetek se hívjam meg? (Többi lennt)

Figyelt kérdés

Csinálok majd egy kis pizsibuli féleséget ahol csak lányok lennénk.És csak 5-6an.Van egy olyan osztálytársam akivel a bnőim jóban vannak.Ugyan az a baráti társaságban vagyunk.De én nagyon nem kedvelem.Gyerekes és hisztis.Régebben amikor hozzánk került kitúrt úgy hogy a "helyemre" akarta bekerülni.Azóta úgymond jóban vagyunk... nem idegesítjük egymást megfértünk egymás mellett.Nem rég újra előhozta ezt a témát amiből veszekedés lett.Le kur*vázott hogy én milyen voltam és megérdemeltem hogy kitúrt... nos ez volt 5.osztályban.És akkor nem azért de tényleg nem volt ri*bancos viselkedésem.És most sincs.De ezek szerint aki nem bírja őt akkor az már ku*rva ?

Nem akarom hogy betegye hozzánk a lábát csak azért hogy ne sértődjön meg és mert a többiek szeretik.

Szerintetek is jól van az hogy nem hívom meg?

Lehet hogy hülye kérdés de érdekelnek a vélemények.


2011. szept. 24. 12:44
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Igen,vígasztaljon az,hogy nem fogsz vele olyan gyakran találkozni majd!:)
2011. szept. 24. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Tanulj az én hibámból!A 13. szülinapomra meghívtam egy "barátnőmet" aki a többieket is felbuzdította,hogy legyenek egy külön szobában még észbe se kaptam de a 8 vendégem közül már csak három beszélgetett velem.Utána meg jött sajnálkozni a csaj,hogy így nem akart megbántani meg úgy.Persze ezt is az után,hogy az egyik lány látta rajtam,hogy mennyire elszomorodtam és elment nekik szólni.Szóval szerintem ne hívd meg,mert ha nem kedvel biztos csinálna valamit,hogy rosszul érezd magad a bulidon.Egy szintén nyolcadikos,majdnem 14 éves lány.Jó bulit:)
2011. szept. 24. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm :)

Hát én attól félek hogy ugye mi már máshogyan gondolkodunk mint ő.Minket már érdekelnek a fiúk.És fogadjunk hogy ha ez lenne a téma esetleg akkor röhögne össze vissza meg leszarozza,meg leku*rváz minket ahogy mindig.Pedig semmi olyat nem teszünk amiért azok lennénk.Na meg van egy csaj akit a bnőjének tart.Igen ám,de csisckáztatja meg mindenfélét mond neki amivel bajba keverheti az állítólagos bnőjét és azzal fenyegeti hogy nem elsz a barátja ha nem teszi meg.Csak azt nem értem hogy mire fel van ekkora arca?

2011. szept. 24. 18:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!