Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miért van az hogyha csak nők...

Miért van az hogyha csak nők össze vannak zárva valahol, ott tuti veszekedés lesz?

Figyelt kérdés
2011. szept. 24. 12:56
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Miért van az, hogy NŐK, hatan együtt lakunk lassan másfél éve, úgy, hogy vadidegenekként kerültünk össze, de egy hangos szó sem hangzott el ez alatt? Ha gond van, leülünk megbeszélni, ha valami nem tetszik, megmondjuk, és változtatunk, egy minimális alkalmazkodási készség mindenkiben kell, hogy legyen. Talán vannak hülye p*csák, akik mindenen kiakadnak, de nem mindenki ilyen, szóval kérlek, ne általánosíts.
2011. szept. 24. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

21L : ma 13:30


Nem vagyok itt hozzászokva az ilyen intelligens és értelmes válaszolókhoz!!


Eddig ide jártam röhögni a hüly*ken, de te most "elrontottad" a játékomat...


(Irigylem a párodat!!)

2011. szept. 24. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Szerintem ez nem feltétlenül női probléma. Csak éppen elég egy ember, aki elkezdi kavarni a kakit, máris kész a baj. Az sem igaz, hogy a ffiak őszintébbek. Én is olyan társaságba jártam, ahol inkább fiúk voltak. Na ott mindenki haver volt, aztán mikor egyik-másikkal ketten maradtunk, jött a duma a többiekről, hogy az egyik idióta, a másik élősdi, a harmadik egy tutyimutyi lúzer, stb. És nem, nem én kezdtem.

A lányok könnyebben konfrontálódnak szerintem, és talán könnyebben a szívükre vesznek dolgokat. Könnyen fordul át személyeskedésbe a vita, amiből halálos sértések lesznek, meg örök harag. Ha a ffiaknál vita van, igazi, abból könnyen lesz verekedés, sokkal kockázatosabb. Kétszer is meggondolják és inkább hallgatnak.

2011. szept. 24. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Ezt így egy esetből vontad le, hogy a nők veszekedősek? (mert már bocs, de egy valóságshow ebben nem számít, ott az hozza a nézettséget, hogy balhé van). Vannak olyan emberek, akik belemásznak minden konfliktusba, mert nincs jobb dolguk vagy egyszerűen ilyen az egyéniségük, de ez nem nemtől függ.
2011. szept. 25. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!