Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miért nincs logikája az...

Miért nincs logikája az embereknek? Miért vesznek magukra mindent?

Figyelt kérdés

az ide válaszolók, és a hétköznapi emberek nagy része egyszerűen nem szokott gondolkodni mielőtt beszél, cselekszik, vagy csak könnyebb megmagyarázni utólag a hülyeségüket, mint elismerni, hogy tévedtek?


és miért sértődnek meg mindenen, miért akarnak mindenbe belemagyarázni rosszindulatot? magukból indulnak ki?


szinte nem lehet úgy kérdésre válaszolni itt manapság, hogy valaki ne kezdene el okoskodni, kötekedni, de van hogy már egyazon mondaton belül cáfolja magát az illető. és ez nem egyszer fordul elő, hanem az esetek túlnyomó részében.


tisztelet a kivételnek, aki tud érvelni


2011. szept. 27. 13:08
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
az utolsóval egyetértek, bár én épp megelégszek azzal is, ha nem mondja ki, de legalább nem kezd újabb okoskodásba
2011. szept. 27. 17:08
 12/14 anonim ***** válasza:

Hasonló kérdést már én is fel akartam itt tenni, de már megelőztél.:-)

Sajnos, nekem is hasonló tapasztalataim vannak , és van egy olyan érzésem, egyesek kifejezetten csak szájkaratézni jönnek fel a GYK-ra. / meg más fórumokra /

Normálisan hangnemben, nem sértegetve írok valamit, erre elkezd kóstolgatni. Reagálok / megint csak higgadtan / erre fel rám hárítja.

De hát, ilyenek az emberek,de szerencsére azért nem mindenki!:-)

2011. szept. 27. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
94%

14:28 vagyok.

Azt ne felejtsd el, hogy régen nagyon kevesek tanulhattak csak, tehát csak a legkiválóbb tanárok tanították általában a legkiválóbb diákokat (meg persze akinek sok pénze volt). Gondolj bele, a szüleink korosztályából csak néhány % szerzett diplomát, ma meg a fiataloknak több mint a fele.


A másik dolog, hogy régen sem voltak jobbak az emberek, csak legtöbbjüknek nem adatott meg a lehetőség, hogy megosszák a közösséggel a gondolataikat. Ma pedig erre az internet mindenkinek lehetőséget ad.

2011. szept. 27. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Bizony az előző hozzászólásban is van sok igazság...
2011. szept. 28. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!