Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Szerintetek ez normális...

Szerintetek ez normális viselkedés egy 50-es nőtől?

Figyelt kérdés

A barátom pár hete beköltözött az új albérletébe. Takaros lakás, alacsony bérleti díj, szóval minden okénak tűnt. Viszont történt pár furcsa dolog mostanában, ami zavar.


Nem igazán tudom, másoknál hogy mennek a dolgok, de a barátomnak nincs kulcsa a szobaajtójához. A nő bejár ellenőrizni, hogy minden rendben van e. Nem szokott kopogni, legutóbb reggel nyitott be hozzá, valamit megbeszélni. Az első pár napban, kivitte a szemetet a barátom szobájából. Gondolom megnézegeti a dolgokat, mert amúgy honnan tudná, hogy mi szemét és mi nem. Mikor a barátom szóba hozta, a nő azt mondta, szerinte ez normális, mert mégis csak az ő lakása. Ez is fura, de ha a barátom megvan így, akkor oké.

DE! két puszival köszönt el tőle(amíg a barátom nem szólt, hogy zavarja) szivecskés rózsaszín cetlit ragasztott az ajtajára, amire a hűtőhasználatot fejtette ki. Megsimogatta a fejét, és közölte, hogy "jól megleszünk mi ketten". Ja és heti kétszer, max háromszor ott alszom, és ezért plussz ötezret számol minden hónapra a rezsire.


Most csak ennyi jutott eszembe, de vannak még ilyen dolgok.. A barátommal megbeszéltük ezeket, de kíváncsi lennék, hogy ti mit gondoltok erről. Ezek elfogadható dolgok?


2011. szept. 30. 11:38
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

szerintem ez gáz. esetleg még is meg kellene mondani a nőnek, hogy neki ez így kényelmetlen, szeretne kicsivel több privát teret..

normális ember megértené.

2011. szept. 30. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim válasza:
Lehet az én hülyeségem, de legyen pucéron a szobájába. Vagy öltözzön v. tudja a fene. Mikor jön a néni, meglátja a farkát. 2 lehetséges dolog van: elszégyelli magát és nem megy be többet vagy rámozdul. Ekkor a pasid elküldheti a francba, elvégre nem azért lakik ott hogy kielégítse. Sértődésnek helye nincs :)
2011. szept. 30. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
59%
Van gyereke ennek a nőnek???
2011. szept. 30. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Három dolog nem normális. Az első a nő, a második a barátod, amiért nem költözik el, a harmadik pedig te, amiért féltékeny vagy egy 50 éves nőre.
2011. szept. 30. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
A nő két nappal ezelőtt rácsapott a fenekére!
2011. okt. 10. 13:53
 16/16 anonim válasza:

Szia Kérdező!

Mi van veletek azóta?Együtt vagytok még? Szerintem a tulaj nőnek bejött a barátod és egyszerűen ki akarta magát elégíttetni.Sajnos nekem is van ilyen ismerősöm,bár ő 60 éves és huszonéves fiúkkal reszelteti magát. És még boldogan beszámol róla s van hogy 2-3 pasija van párhuzamosan, de mindig 20-30-40 évvel fiatalabbak a pasik nála. A nő fiatalos,ad magára...de akkor is basszus.

2016. febr. 29. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!