Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miért üt ismeretlen embereket?

Miért üt ismeretlen embereket?

Figyelt kérdés

van egy ismerősöm 22 éves azt csinálja ha jön vele szembe valaki elémegy hogy egymásba menjenek és ha egymásba mentek egyből szó nélkül tiszta erőből le verneki 1 nagyot

és egy vékony de nagyon erős gyerekről van szó bőven 8 napontúli sérülést csinálhat szegény embernek

mi állhat ennek háterében hogy ilyen aggresszív


2011. szept. 30. 16:02
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Nem Budapesten nőttem fel hanem Pécsett. Ott is vannak rosszabb környékek.
2011. szept. 30. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
De ilyen ember mit keres még szabadlábon??
2011. szept. 30. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Ember? Allat! Tuti, dinnye is, nem csak "eros".
2011. okt. 1. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Nekem is van egy ismerősöm,tök jófej srác meg mindenki bírja,erős is nagyobb darab is tud is verekedni,de ő is tök ok nélkül verekszik,keresi a szemkontaktust,hogy valaki neki menjen és balhé legyen,(mondjuk ő nem csak kisebbeket talál be)volt már veresége,nyert is,ha lehet így mondani,ha megkérdezem mért csinálod?csak annyi a válasz hogy imádok verekedni,nem értem én sem mi fordul meg az ilyen emberek fejében,két perc múlva meg már tök rendes..érdekes..
2011. okt. 6. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Schizophrenias allatok.
2011. okt. 7. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Végülis van hely még a börtönökben.Mert az ilyenek előbb utóbb ott kötnek ki.Aztán ott verekedhetnek a szappanért
2011. okt. 7. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
A SZÁRMAZÁSA áll a háttérben,na meg persze a 10 tesvíre.
2011. okt. 7. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!