Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Megbocsájtanátok ezt?

Megbocsájtanátok ezt?

Figyelt kérdés

A barátnőmről kiderült, hogy webcamera elött vetkőzik, hogy kiegészítse a fizetését.

A történet úgy kezdődött, hogy amikor sikerült elhelyezkednie a rendes állásában, akkor ő elköltözött albiba, csak rájött, hogy így nm fog tudni spórolni és mivel nagyon hektikus a munkaideje és ezt is nagyon nehezen sikerült összeszednie, ezért gondolta úgy, hogy ez a legideálisabb megoldás. Ennek már egy éve.

Amióta dolgozik nagyon sokat hozzá ad a közös programjainkhoz, hogy "behozza a lemaradását" (korábban mindent én fizettem). Ezenkívűl tanfolyamokra jár meg gyűjt nehezebb időkre.

Átbeszéltük ezt az egészet, de nagyon ki vagyok akadva. A legrosszabb, hogy gyűlölöm az ilyen típusú lányokat és számomra csak olcsó ri*ancok...Viszont őt ismerem, már 7 éve együtt vagyunk, majdhogynem együtt nőttünk fel és látom, hogy mire költ, mire nm. De már egy éve csinálja ezt, ez annyira megalázó... :( Teljes letargia és ambivalencia. A legrosszabb, hogy tényleg sok pluszt hozzáadott a kapcsolatunkhoz, hogy 3szor annyit tudtunk elmenni programozni, de miért pont így kellett pénzt szereznie?? Így magamat is egy ócska stricinek tartom, hogy a vetközős pénzéből éreztük jól magunkat, ráadásul ha ezt tudom akkor, otthon maradok vele a tv elött vagy valami...Nem bírom :((( 23/F


2011. okt. 8. 15:01
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
73%
Teljesen megértelek. Az így szerzett pénz nem okozhat sem örömet, sem jólétet. "A becsület ennél sokkal többet ér"!
2011. okt. 8. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
74%
Megértem, hogy szarul érint. De ez "csak" vetkőzés, mégsem említhetjük egy lapon azzal, aki "elmegy" mindenféle pasikkal, bár az elv ugyanaz... Viszont én mint nő úgy érzem, hogy ez az a határ, amit még a saját lelkiismeretem el tudna viselni.
2011. okt. 8. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
55%

Én biztos nem tudnék megbocsájtani,ha ilyen helyzetbe kerülnék.


Én sem tudok egy ft-ot se félretenni, sőt van amikor nincs mit ennem,mert kajára sincs pénzem.

A diákhitel segítségével fizetem az albit, ennek ellenére meg se fordulta fejembe,hogy ilyen munkát vállaljak...

2011. okt. 8. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
81%
Ha nem tudta eltartani magàt muszàj volt valamu pluszt csinàlnia.Gondolom ezt egyszerû megoldàsnak talàlta.Szàmodra mikor derült ez ki?Most még ugyanùgy folytatja tovàbb?
2011. okt. 8. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim válasza:
75%
Már egy éve tudod,hogy mit csinál és még mindig nem tudod,hogy megbocsájts?Te már bele törödtél szerintem!
2011. okt. 8. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
57%
Ez szerintem is undorító,és teljesen megértelek,de nem azért csinálta mert meg akart csalni,meg nem szeret téged,hanem örömet akart okozni.Én megbocsájtanék neki,de elmondanám hogy soha többet ne keressen ilyen jellegű munkával pénzt.
2011. okt. 8. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
79%
Teljesen megértelek
2011. okt. 8. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim válasza:
81%

Én nő vagyok, és teljesen megértelek, hogy kiakadtál. Már semmi nem lesz olyan, mint régen volt. Ezzel együtt kell élned, ha vele akarsz maradni. Én azt gondolom, hogy nem csak ez a lehetőség van egy nő előtt, a barátnőd mindenképpen a könnyű pénzszerzést választotta, pedig biztosan lehetett volna más választása is. És szerintem az a legrosszabb az egészben, hogy előtte !!! nem kérte ki a véleményedet, hanem egy éven át becsapott. Azt hiszem, én főleg ezt nem tudnám megbocsájtani.

36/N

2011. okt. 8. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
100%
Ha abbahagyja és megbánja akkor megfontolnám.
2011. okt. 8. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
85%
Nem bocsátanám meg. Nem az a baj még önmagában, amit csinál, én tudom, hogy könnyű pénzkereset és nem is tartom kurvulásnak. De úgy csinálta, hogy közben komoly kapcsolata volt, és te erről mit sem sejtettél. Emiatt nem bocsátanék meg neki soha.
2011. okt. 8. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!