Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Megbocsájtanátok ezt?

Megbocsájtanátok ezt?

Figyelt kérdés

A barátnőmről kiderült, hogy webcamera elött vetkőzik, hogy kiegészítse a fizetését.

A történet úgy kezdődött, hogy amikor sikerült elhelyezkednie a rendes állásában, akkor ő elköltözött albiba, csak rájött, hogy így nm fog tudni spórolni és mivel nagyon hektikus a munkaideje és ezt is nagyon nehezen sikerült összeszednie, ezért gondolta úgy, hogy ez a legideálisabb megoldás. Ennek már egy éve.

Amióta dolgozik nagyon sokat hozzá ad a közös programjainkhoz, hogy "behozza a lemaradását" (korábban mindent én fizettem). Ezenkívűl tanfolyamokra jár meg gyűjt nehezebb időkre.

Átbeszéltük ezt az egészet, de nagyon ki vagyok akadva. A legrosszabb, hogy gyűlölöm az ilyen típusú lányokat és számomra csak olcsó ri*ancok...Viszont őt ismerem, már 7 éve együtt vagyunk, majdhogynem együtt nőttünk fel és látom, hogy mire költ, mire nm. De már egy éve csinálja ezt, ez annyira megalázó... :( Teljes letargia és ambivalencia. A legrosszabb, hogy tényleg sok pluszt hozzáadott a kapcsolatunkhoz, hogy 3szor annyit tudtunk elmenni programozni, de miért pont így kellett pénzt szereznie?? Így magamat is egy ócska stricinek tartom, hogy a vetközős pénzéből éreztük jól magunkat, ráadásul ha ezt tudom akkor, otthon maradok vele a tv elött vagy valami...Nem bírom :((( 23/F


2011. okt. 8. 15:01
1 2 3
 11/29 A kérdező kommentje:

Múlt héten derült ki és tök véletlenül. Nem pakolta el rendesen a prókáját, amit a vetkőzéskor felvesz. Hazudni meg szemtől szemben nem tud. Azóta nem csinálja.

Annyiban nem tudok rá haragudni, hogy jobb, mint ha hitelt vett volna fel, de mint férfi, mint társa, ez nagyon megalázó :(

2011. okt. 8. 15:15
 12/29 anonim ***** válasza:
67%

Megértelek.

Ha az én bnőm csinálná ezt magam is ki lennék akadva.. :S

Elég sza.r érzés hogy ezután a bnőnket már nem a legjobb társnak hanem egy olcsó ri.bancnak tekintjük.. (nem mindenki én pl. igen)

Szerintem beszéljétek meg a dolgot és próbáljatok meg minél többet spórolni!És mond meg a bnődnek hogy ilyen hülyeséget máskor ne csináljon inkább megoldjátok együtt! :)

2011. okt. 8. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
85%
Sajnos ilyen szintű munkanélküliségben, azok mellett a fizetések mellett, amik nálunk vannak nagyon sok fiatal lány kényszerül ilyen vagy hasonló munkára. Egyszerűen nincs más megoldás annak, aki nem akar lopni vagy "hagyományosan" k*rválkodni. Én legfeljebb annyit tennék, hogy felelősségre vonnám, miért titkolózott, miért nem kérdezett meg téged erről, hogy mi a véleményed, miért nem próbáltatok inkább közösen találni valami megoldást az anyagi helyzetére. De szerintem megbocsátanám, hiszen nem azért "csalt meg", mert nem vagy neki elég jó, épp ellenkezőleg, neked akart jót azzal, hogy pénzt keresett kettőtöknek.
2011. okt. 8. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim válasza:
73%
Én igen, úgy látom itt sokan nem.
2011. okt. 8. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
100%
Én röhögök azokon a pasikon, akik ezért fizetnek, végül is fizikai kontaktus nem jön létre.Biztos nehéz, de te is értsd meg őt.A mai világban nem egyszerű, de ha nem tudod elfogadni, inkább hagyd.
2011. okt. 8. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 A kérdező kommentje:
Én egyetemre járok és otthon lakok. Nehéz szakra járok, így csak a szabadnapjain találkozunk. Én így csak annyit tudok seftelni, hogy egy gimnazista szintjén eltudjuk ütni a szabad óráinkat. Csak ő lakik külön és ez a plusz bevétel arra van, hogy spóroljon és programozzunk. A fizetésével éppen nullára jönne ki.
2011. okt. 8. 15:30
 17/29 A kérdező kommentje:

Attól, hogy megértem, még megalázónak érzem ezt a helyzetet és már nem tudok rá úgy tekinteni, mint aki "a legeslegeslegjobb az összes közül".

Ezzel nm tudok mit kezdeni...ha nincs velem, akkor hiányzik és az elmúlt 7 évünkre gondolok, de ha meg vele vagyok akkor azt látom magam elött, hogy meztelenül riszálja magát vadidegenek elött.

2011. okt. 8. 15:37
 18/29 anonim ***** válasza:
55%
Egy lovagias barát ilyenkor azt mondta volna, hogy ne szorulj erre, költözz hozzám és eltartalak, amíg nem találsz más megoldást.
2011. okt. 8. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
95%
Nem védeni akarom, nem támogatom az ilyen jellegű munkát, de valahol megértem. Megkérdezhetem, hogy te miből élsz, és hogy a közös programokat miből finanszírozod, illetve finanszíroztad akkor, amikor ő nem nagyon tudott hozzátenni? Mert csak annyit írtál, hogy erős egyetemre jársz, és otthon laksz, így feltételezem, hogy a szüleid tartanak el. Ez természetesen nem jellemhiba, de így neked még lövésed sincs arról, hogy milyen az, amikor valakinek saját magát kell fenntartania, és jövőbe tekintően élni, vagyis jobb esetben valamit félretenni. A mai sz@r helyzetben ezekből a megalázó fizetésekből kb csak vegetálni lehet, függetlenül attól, hogy ki milyen szakmával vagy diplomával rendelkezik. Nehéz boldogulni, és lehet, hogy előtte sem volt semmilyen egyéb lehetőségre kilátás, és biztos azért nem szólt, mert ő sem büszke erre. De így legalább van élete. Nagyon fiatalok vagytok, nyilván nem éjjel-nappali gürizéssel szeretne éppen csak fennmaradni, hanem élni is akar mellette egy kicsit, félretenni a jövőre. Morálisan nem a legjobb eszközt választotta, de kihasználta az adottságait. Vannak olyan állások, amikben van pl karrierlehetőség, vagy olyanok, amelyeknél csak elkezdeni nehéz a ranglétra alján, de utána lépked fel az ember. Meg vannak olyanok, amelyekből nem nagyon lehet jobbat kihozni, és sajnos ebből van több, hiszen nem lesz mindenkiből vezető. Neki milyen végzettsége, munkája van? Lehet, hogy most tudatosult benne, hogy neki pl. ennyi, és soha nem lesz klasszisokkal jobb, mert mondjuk tanítónő, vagy bolti eladó, vagy titkárnő vagy mit tudom én. Hogy ő valószínű a büdös életben nem fog 100 ezernél többet keresni. Ilyen dolgokba belegondoltál? Beszélgettél róla a motivációjáról? Mert nem egy nagy életpálya, ha már huszonévesen leesik a tantusz, hogy mindig csak annyi pénze lesz, amiből éppen megél. Ha olyan mutatós, hogy ilyen munkát rábíznak, akkor ha tényleg olyan rossz ember lenne,akkor nem veled lenne, hanem valaki olyat keresne, aki mellett nem kell ilyen munkát elvállalnia...Örülj neki, hogy nem elvárás részéről, hogy pl. te fizess minden szórakozást. Te ismered 7 éve, beszéld meg vele, már ha számít neked.
2011. okt. 8. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
Szerintem nem fogod tudni megemészteni. Hibàt követett el abban, hogy titokban tartotta, de még abban is, hogy neked is részed volt abban a pénzben,amit keresett.(szórakozàsra értem,mert ugye te is élvezted, hogy van pénze.)
2011. okt. 8. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!