Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Szerintetek létezik fiú-lány...

Szerintetek létezik fiú-lány barátság?

Figyelt kérdés

Barátom mostanában lányokkal barátkozik, engem ez kicsit zavar.

Elmondása szerint senkiért nem hagyna el, de akkor miért nem fiúkkal barátkozik a suliban


2011. okt. 11. 10:27
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
76%

Persze, hogy van. Nekem is van több férfi barátom (a legjobb barátaim fiúk) és a férjemnek is vannak barátnői. többen még gimnazista korából.

Ennek semmi köze a mi párkapcsolatunkhoz. Ezek barátságok, nem több

2011. okt. 11. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
88%

nekem vannak fiú barátaim nő létemre, igaz kapcsolata van mindegyikünknek lehet hogy ezért nem akarunk egymástól többet.

de fiatalabb koromban volt egy nagy vegyes baráti társaságunk és ott valaki mindig akart valakivel lenni, mert szerelmes lett, így szép lassan ez a baráti társaság ketté vált, lányokra és fiúkra.

2011. okt. 11. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
49%
Szerintetek hét milliárd emberből nincs legalább egyetlen férfi-nő barát, akik soha nem akarták egymást megdugni, csak sima barátok? Csak azért, mert tetszik, ahogy a másik gondolkozik, egyezik az érdeklődési körük, egyforma a humoruk? Ez nem egy péniszen vagy egy vaginán múlik.
2011. okt. 11. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
100%
Igen, létezik. Leginkább akkor, ha két nagyon intelligens emberről van szó, akiknek hasonló a habitusuk, az értelmi szintjük és az érdekődésük. Egyéb esetben hamar beleszólnak a hormonok.
2011. okt. 11. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
72%

Én is azt hittem,hogy van és mégis hozzá mentem a legjobb testvéri barátomhoz.

Egyszer csak elcsattant egy csók és kész vége a barátságnak,pedig tényleg barátok voltunk :) szerinte is.

2011. okt. 11. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
100%
Természetesen létezik. És az hogy egyik idővel többet akar a másiktól, szerintem nem igaz. Vannak fiú barátaim, a páromnak is lány barátai, amíg szinglik voltunk, szintén voltak. A fiú barátaimmal sokszor egymást segítettük, hogy összejöjjön a párkapcsolat. Ha valaki nem jön be mint férfi, akkor nem jön be és kész.
2011. okt. 11. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
75%

Ahogy írtam, ha párkapcsolatban van a srác, akkor valószínűleg(!) nem fogja megcsalni a párját. Ezt nem úgy értem, hogy távolságtartó lesz, hanem hogy ha beindulnak a hormonok, akkor inkább elköszön a csajtól, és befejeződött a barátság. Tudom, ez így elég naív dolog, de most az ideális, hűséges esetet vettem alapul.

10:47 voltam.

2011. okt. 11. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
100%
Van ilyen barátság én is párkapcsolatban vagyok 5 éve mégis a legjobb barátom fiú, a páromnak is sokkal több a női barátja mert jobban kijön a lányokkal, ha egy férfi olyan típus akkor simán lehet a barátja egy nő és amúgy is, ha hűséges típus akkor tök 8 hogy milyen nemű a baráti köre, ne mesélj be magadnak hülyeségeket, ha nem szeretne nem lenne veled a pasik ilyenek ami nem tetszik nekik annak hangot adnak úgyis. :)
2011. okt. 11. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
71%

Persze hogy létezik, nekem csak fiú barátaim voltak mindig, a lányokkal nem jövök ki. De érdekes, mert a barátomnak meg csak lány barátai vannak. Ő a fiúkkal nem jön ki mert mindig szivatják meg csajozni akarják vinni, őt ezek nem érdeklik.

Ha meg magaddal van bajod, azon kéne először is változtatnod. "szépek vékonyak" ezek szerint te el vagy hízva vagy valami, nyugodtan lehet fogyózni, diétázni, sportolni és te is szép vékony leszel. Féltékenykedéssel csak azt éred el hogy elege lesz belőled. Szóval azt semmiképp ne tedd.

2011. okt. 11. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 coffeez válasza:
64%
Mivel egy jó kapcsolat alapja a barátság, ezért én sem hiszek benne.. Vannak fiú barátaim nekem is, de pontosan tudom hogy melyiknek "jönnék be", ha nem lenne párom :) Ezt minden nő tudja, maximum letagadja önmaga előtt is. Ha nagyon egy a hullámhossz, akkor valami szikra bizony hogy van! Az más kérdés hogy hagyják-e fellobbanni, vagy talán sosem derül ki.
2011. okt. 11. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!