Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Szerintetek létezik fiú-lány...

Szerintetek létezik fiú-lány barátság?

Figyelt kérdés

Barátom mostanában lányokkal barátkozik, engem ez kicsit zavar.

Elmondása szerint senkiért nem hagyna el, de akkor miért nem fiúkkal barátkozik a suliban


2011. okt. 11. 10:27
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
76%

Szerintem pedig IGENIS VAN!!!

Mégpedig azért, mert az embernek nem minden ellenkező nemű ember ébreszt szexuális vágyat, hanem csak egy kis részük. Azaz nekem sem minden nő "tetszik". Nyilván, ha szexuálisan vonzónak találok egy hölgyet, akkor sokkal nehezebb barátkozni vele úgy, hogy kizárólag barátság legyen, de aki nem tetszik, az nálam mintegy "fiúsítva" van, tehát simán haverkodom.

Férfiként nekem is vannak női barátok, akik iránt semmiféle testi vonzódást nem tudnék elképzelni. Mert pl idősebb, túlsúlyos, fiús, nem jön be az arca, stb stb.

Azzal viszont egyetértek, hogyha lenne egy olyan nő a tarsolyban, aki korban, testalkatban, számomra kedvező kisugárzásban vonzó számomra, akkor ott támadhat némi nehézség. De a többi esetben simán lehet csak barátság.

2011. okt. 11. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
69%
Létezhet.
2011. okt. 11. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
69%

nálam nincs

20 f

2011. okt. 11. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
78%

persze. iszonyat degradáló dolog azt gondolni, hogy a párod mint egy kutya, minden ellenkező neműre ráizgul.


nekem vannak fiú barátaim, mi több, vannak dolgok, amiket jobb a srácokkal megbeszélni, és a barátomnak is vannak lány barátai, ami nem is zavar.

nem hinném, h jogomban áll megszabni, h kivel barátkozzon. felnőtt, önálló ember, el tudja dönteni, hogy kivel érzi jól magát. ez lehet akár fiú, akár lány.


inkább a beteges féltékenység az, ami megölheti a kapcsolatot, és nem egy harmadik személy. ha bejön a képbe valaki, az nem ok, hanem okozat. ezen még nem gondolkodtatok?

2011. okt. 11. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
55%

Simán létezhet.

Számomra nem minden férfi potenciális jelölt és fordítva is igaz.

Kövér nő vagyok, ez a férfiak 99%-át taszítja, de barátnak nagyon jól el tudnak velem lenni és én se vonzódok minden férfihoz. Szerelemhez kell a szexuális vonzalom, ami ha nem alakul ki, a fene fenét ehet, akkor se lesz belőle semmi romantikus dolog, csak barátság. Pont, ennyi, biológia, kémia, hormonok, pszichológia, vége. Tanuljatok még.

2011. okt. 11. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
64%

én erre azt szoktam mondani,létezik,csak az egyiküknek rohadtul fáj,mikor beszélgetnek :/


haveri viszony lehet,de szerintem olyan igazi barátság már nem,mert az egyik úgyis többet érez a másik iránt :|


legalábbis én eddig így voltam xD


13l

2011. okt. 16. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim válasza:
55%
Egy ideig létezhet.Nekem is vannak fiú barátaim,de be kell vallanom,hogy nem mindig csak barátként tekintettem rájuk..
2011. dec. 22. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:

Van. Legjobb barátom egy lány, ő úgy fogalmazott, hogy én vagyok a legjobb barátnője. Ha akarnánk, akár lehetne vonzalom, de nem akarjuk, ez így százszor többet ér. :P


Egyébként fiúkkal nem lehet normálisan megbeszélni egy csomó mindent, mert vagy nem értik, vagy én nem merek kinyílni nekik. (A férfiak világa a versengés világa. A gyengék pedig elvesznek, így arra kondicionálódik az ember, hogy a gyenge pontjait (márpedig a problémás dolgok azok) elrejtse a többi elől. Igazán mélyen lelki dolgokról csak lányokkal merek beszélni (leginkább ezzel az egyel), na meg egy sráccal. De ő nem is barát, hanem a másik felem. Valami sokadik dimenzióbeli kapcsolat van köztünk, tényleg sokszor mintha egy lélek lenne két testben.

2012. jan. 24. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
Szerintem b. vagy. Talált?
2012. jan. 24. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:
Nem.
2012. jan. 25. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!