Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Utálom az embereket (mármint...

Utálom az embereket (mármint akiket érdeklem, pedig semmi okot nem adok rá) és leginkább a tömeget, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Áltsuliban szerencsére nem nagyon törődött velem senki, de ott is zavart az, h heti öt napot húszon valahány kiabáló gyerek közt vagyok...Most meg még rám fognak biztos szállni a családtagjaim, h vagy tanuljak, vagy "jól tanulsz, de kellene szerezned barátnőt, barátokat...", a suliban gondolom szintén nem hagynak magam lenni...A lényeg, h a tömeg engem irritál, a legboldogabb úgy lennék, ha egy csöndes könyvtárba zárnának egy olyan géppel amin rajta van a Portal 2XD...

Valami ötlet, h hogyan rázzam le magamról az embereket úgy, h ne tűnjek hülyének? Kösz!


2011. aug. 15. 15:46
 1/3 anonim ***** válasza:
Erre egy megoldás van. Elmész egy helyre ahol tök magadban vagy, semmi ember. Ha jól éreznéd magad, akkor egy igazi remete vagy, egy magányos farkas. De szerintem esélyesebb, hogy rájönnél, hogy te is társasági ember vagy, és nem is az embereket utálod, hanem bizonyos emberi tulajdonságokat.
2011. aug. 15. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Egy cipőben járunk, a fél világ azzal cs*szeget, hogy miért nem barátkozom. A kiabálás pedig tényleg elviselhetetlen, a suli olyan zsúfolt és hangos...

Egyszerűen headset be, világ kikapcs, ez a tuti módszer.

2011. aug. 15. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én nem utálom az embereket azért, inkább teljesen közömbös vagyok irántuk, igazából azt nem szeretem, ha azt hiszik, hú de jó barátok vagyunk és mindig mindent tudni akarnak rólam, meg mesélnek magukról, kit érdekel, komolyan? Pedig én csak annyit csinálok, hogy ugyanúgy viselkedek mindenkivel, vagyis nem vagyok köcsög, mert feleslegesnek gondolom. De lehet ez nem jó taktika, mert tényleg az van, hogy a nyakamra nőnek, főleg azok akiknek amúgy nincs sok barátja...

Most mész középiskolába vagy mi? Mert középsuli az tényleg olyan sajnos, ha nem barátkozol, akkor kinéznek. Vagy lúzer leszel, vagy arrogáns és beképzelt, engem ez utóbbinak tartottak, de ez még talán a jobbik eset, mert legalább békén lettem hagyva. Csak az ofőm szeretett beszólogatni néha, hogy ugyan ne legyek már ennyire leereszkedő. :D

Szerintem nyugodtan csináld te is azt, hogy nem mész senkihez barátkozni, de ha hozzád mennek oda, viselkedj leereszkedően. Mert akkor nem azt fogják gondolni rólad, hogy valami szociális fóbiás kocka nyomoronc vagy.

2011. aug. 15. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!