Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Lehet-e barátság fiú és lány...

Lehet-e barátság fiú és lány között, és ha nem, miért?

Figyelt kérdés
2011. okt. 22. 10:45
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Hailey13-nak igaza van ebben! :)


Nekem is van olyan fiúbarátom, akitől nem várok el semmit, ő sem tőlem: ez azt jelenti, hogy nem akarunk lefeküdni egymással. Sokat hülyéskedünk együtt. Szerinte én viccesebb vagyok nála, míg az én véleményem az, hogy ő többet bohóckodik, mint én xD

Szoktunk egy keveset beszélni a szexről, de inkább rajzolni szoktunk együtt. Nem, nem szexelő embereket rajzolunk, inkább fantázialényeket meg robotokat, ahogy közösülnek. :D

2011. okt. 22. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

Ez attól függ, hogyan definiáljuk a barátságot.

Én úgy tartom, lehet.

2011. okt. 22. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim válasza:

Nekem van több fiú barátom is. Második osztály óta jóban vagyunk, idén ballagok.

Szerintem létezik.

2013. szept. 26. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim válasza:

Nekem van egy lány ismerősöm, volt osztálytársam barátnője, ismerem az egyént nagy haverok voltunk.

barátnőjére most én "vigyázok" első napokban megmondtam neki, hogy tetszel, de nem akarok tőlled többet, mert barátod is van meg undorító lenne felé.

Amúgy sokat beszélgetünk relatív bár mostanába mintha kevesebbet érdeklődne :)

Nem baj, jól el vagyok vele közeljövőbe lehet meyünk is sörözni vele (sicc egyéb dolgok)

szóval igen valamit érzek iránta bár ez még nem is fellángolás szimplán szép csaj. Szóval van barátság csak helyén kell kezelni :) 21/F

2013. nov. 2. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim válasza:
Lehet,de nem biztos hogy abból nem alakul ki bármilyen vonzódás/szerelem de nem lehetetlen hogy csak simán barátság legyen...az egyik barátnőm már ezt megtapsztalta és mindketten tetszettek egymásnak és már lassan 3 éve együtt vannak
2015. ápr. 2. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim válasza:
Szerintem lehetseges. Nekem is van egy fiu baratom es nincs semmi komolyabb
2016. nov. 7. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Mert férfi és nő közötti kapcsolat előszobája a szimpátia a barátság. És utána a többi ha minden jól megy.
2017. nov. 23. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!