Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miért ennyire gyökerek az...

Miért ennyire gyökerek az emberek, miért kell kinevetni azt akin van valami hiba?

Figyelt kérdés

Sajnos elég nagy orrom van és mindig is piszkáltak ezzel és ma is megesett, hogy unatkoztam, na mondom sétálok egyet a központban. Felszálltam a buszra és volt 3 fiatal és mikor megláttak tök hangosan elkezdek röhögni. Utána sétáltam és jött szembe egy kb 30 éves pár és ők is kiröhögtek. Miért ilyenek az emberek? Tudom magamról, hogy egy nulla vagyok külsőre és még ki is röhögnek, az életkedvem is elmegy.

17/F


2011. okt. 23. 19:29
1 2 3
 11/29 anonim válasza:
3%
Téged meg boldogítson a tudat, hogy ilyen könnyen tudsz örömet okozni másoknak.Én is röhögnék rajtad, max megköszönném.Kérj pénzt érte.
2011. okt. 23. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
0%
Biztos mindenki gyökér, csak te vagy jólnevelt.
2011. okt. 23. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
100%
Aki annyira biztos benne, hogy "biztos nem veled foglalkozik egy 30 éves pár", annak mondanám, hogy az ész és a jólneveltség nem korfüggő. Egy 16 éves rákbeteg barátomnak a szemébe mondta egy ismeretlen 30 körüli járókelő röhögve, hogy "jézusom, hogy nézel ki", majd továbbállt.
2011. okt. 23. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
100%
Hmm =(
2011. okt. 23. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 A kérdező kommentje:

Na a buszos sztori úgy volt, hogy felszálltam és láttam, hogy bökdösik egymást, hogy nézd már hogy néz ki.


Amikor meg jött szembe a pár, úgy volt, hogy csendben mentek egymás mellett, a csaj rámnézett és elkezdett röhögni. Erre a pasi is rámnézett és ő is röhögött.

Most szerintetek ez nem egyértelmű?


"A válasz írója 74%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 19:40"


Amúgy meg nem vigasztal, hogy 183 cm vagyok és 17 cm a farkam. Bárcsak az orrom lenne szép de max akkor lesz így ha megműttetem. Komolyan a 40%-át lekéne vágni, hogy egyenes legyen.


De annyiszor volt már, hogy idősek is lenéznek nagyon. Gondolom azt gondolják zsidó vagyok. Mikor meglátják az orrom teljesen máshogy állnak hozzám.

Haverom azt mondja erre, hogy azért, mert régi korban beléjük nevelték.

Nem vagyok paranoiás, mert más is észreveszi, hogy kiröhögnek.

2011. okt. 23. 20:08
 16/29 A kérdező kommentje:
Meg az a baj, hogy nem csak hogy nagy de lefele konyul mint egy öregasszonynak. :(
2011. okt. 23. 20:10
 17/29 anonim ***** válasza:

Szerintem ne törődj velük! :)

Mindenkin van vmi "hiba". Ha magabiztos vagy, akkor ritkábban nevetnek majd ki. Rajtam, ha vki találna bármi kinevetnivalót, biztos rátennék még egy lapáttal és röhögnék én is magamon. :D De ezt csak most bírnám megtenni, amikor már tudom magamról, h értékes ember vagyok és sokan szeretnek.

De amúgy a kulcsa az egésznek tényleg az önbizalom és a magabiztosság. Hiszen ezekkel bármilyen külsőt lehet büszkén "viselni". Tudom, h nehéznek tűnhet ezeket megszerezni, de egyáltalán nem lehetetlen, sőt... :)

2011. okt. 23. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
10%
az emberek nem szokták szemberöhögni így a másikat. főleg nem 30 évesek.. szerintem csk beképzeled.
2011. okt. 23. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
100%
21:59 Persze meséld már be hogy csak kedvesen kinevették és ő a gyökér meg a paranoiás.Magad se hiszed el amit írsz .Kedves kérdező te meg ne foglalkozz ilyenekkel .Jobban idegesíti ha szóra se méltatod .
2011. okt. 23. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 A kérdező kommentje:

"az emberek nem szokták szemberöhögni így a másikat. főleg nem 30 évesek.. szerintem csk beképzeled."


Ezen mi a beképzelés?


Amikor meg jött szembe a pár, úgy volt, hogy csendben mentek egymás mellett, a csaj rámnézett és elkezdett röhögni. Erre a pasi is rámnézett és ő is röhögött.

2011. okt. 23. 23:07
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!