Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miért ennyire gyökerek az...

Miért ennyire gyökerek az emberek, miért kell kinevetni azt akin van valami hiba?

Figyelt kérdés

Sajnos elég nagy orrom van és mindig is piszkáltak ezzel és ma is megesett, hogy unatkoztam, na mondom sétálok egyet a központban. Felszálltam a buszra és volt 3 fiatal és mikor megláttak tök hangosan elkezdek röhögni. Utána sétáltam és jött szembe egy kb 30 éves pár és ők is kiröhögtek. Miért ilyenek az emberek? Tudom magamról, hogy egy nulla vagyok külsőre és még ki is röhögnek, az életkedvem is elmegy.

17/F


2011. okt. 23. 19:29
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
Szerintem barátkozz meg vele de ha nem megy akkor majd megműttetheted egy plasztikai sebésszel de viszont nem olcsó kb fél millió ft.
2011. okt. 24. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
100%

Aki azt hiszi, hogy paranoiás, az nem ismeri az embereket.

Én pikkelysömörös vagyok (gyógyíthatatlan, nem fertőző bőrbetegség, vörös foltok, hámlással, itt-ott, kisebb-nagyobb méretben, nekem elég sok helyen) és nyáron nem vagyok hajlandó beöltözni mások kedvéért hosszú ruhába, mert melegem van és a betegségemnek is árt az izzadás. Látni kéne az emberek reakcióját, kibeszéléstől, röhögésig, elhúzódásig minden van. Nem csak gyökerek, de buták is: gondolják, hogy fertőző betegséggel rohangálok mindenhova?

Imádtam páromra "tekeredni" és nézni a megrökönyödött arcokat. :)

Voltak kedvesek is, akik segíteni akartak, akik nem vették észre,, vagy semlegesek maradtak.

22/L

2011. okt. 24. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
Sokszor én is érzem úgy, mintha rajtam röhögnének. Sőt, egyszer a tömött buszon ki is beszéltek, mert azt hitték nem hallom a fülhallgatótól. Hát hallottam.
2011. okt. 26. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:

Szerintem,ha egyenlőre nem tudod megműttetni, akkor valami ügyes, figyelemelterelő megoldást kellene kitalálnod.Például ügyesen választott frizura képes ellensúlyozni az arc előnytelenebb vonásait.Ebben fodrász tudna jó tanácsot adni.Esetleg ügyesen választott szemüveg (akár napszemüveg, akár egy dioptria nélküli kamuszemüveg)is elterelheti a figyelmet az orrodról, máris "elvesz" belőle egy kicsit.

Igen, vannak ilyen kibeszélős, idióta emberek, kortól függetlenül.A viselkedés őket minősíti.De azért valljuk be őszintén, mindnyájunkkal előfordul néha, hogy elcsodálkozunk egy szokatlanabb külsejű, vagy viselkedésű emberen.De normális ember legfeljebb magában röhög, vagy tesz megjegyzést, hogy ne sértse meg az illetőt.

Egyébként volt egy kifejezetten nagy orrú fiú ismerősöm,nem csak nagy, még piros is volt az orra.Soha nem tapasztaltam, hogy bárki kiröhögte volna, sok barátja volt, és barátnője is volt,sőt jó munkája, szép családja is van és egy rendes, szeretetreméltó ember.Szóval,ne félj, bunkó emberekkel ugyan találkozhatsz, de életbevágó dolgok nem fognak múlni az orrodon.

2011. okt. 26. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen egyetértek veled, sok a gyökér Mo.-n korra és nemre való tekintet nélkül. Velem is szokott ilyen történni, és az a legegyszerűbb ha úgy teszel mint ha nem hallanád .. gondold azt, h levegők. Vagy röhögd ki te is őket, és megtudják milyen érzés. Nem tudok mást kitalálni.., de ne gondold azt, h nulla vagy külsőre. Ha normális, ápolt a megjelenésed, akkor az már jó... nem kell ide orrműtét meg ilyesmi. Hidd el a legtöbb emberen lenne mit műteni, a gyökereken pl. az agyukat:P
2011. okt. 27. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
0%
az ilyen érzések hogy téged nevetnek stb.. alacsony önértékelésből önbizalom hiány miatt vannak ha lenne önbizalmad fel se tünne nyugi ebben a korban ami neked van elég gyakori
2011. nov. 3. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 A kérdező kommentje:

Te most tényleg ennyire hülye vagy utolsó?

Ezek nem érzések, nem beképzelem, hanem ilyenek az emberek.

Vagy mikor mondták régen mikor mentem az utcán, hogy nézd már milyen nagy orra van és elkezdtek vihogni. Az is csak beképzelés igaz és én vagyok a hülye?

2011. nov. 3. 17:54
 28/29 anonim ***** válasza:

ezt nem értem.

Valami hibáért is kinevetnek.

2011. nov. 13. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
Rossz lehet.
2011. nov. 21. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!