Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Ez komoly, hogy ennyi a...

Ez komoly, hogy ennyi a rasszista ember? és mi bajuk az embereknek a négerekkel?

Figyelt kérdés

poénból beírtam google-ba a kérdést, hogy "járnál cigánnyal?"

És ezt dobta ki: www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__egyeb-kerdesek__2205583-jarnal-cigannyal__oldal-2

kb. leesett az állam. komolyan ennyi rasszista ember van? nem csak ez alapján, hanem mostanában jobban figyelem az embereket, és észrevetrem, hogy akár a szűk környezetemben is mennyi ilyen ember van. egyre többször hallom, hogy "rohadt zsidó", "büdös nigger" stb.

és ez engem vmiért nagyon bánt. a cigányokat mondjuk én sem bírom, de nem azért, mert cigányok, hanem mert nagyon sok a rossz tapasztalatom. viszont találkoztam már tisztességes, kedves romákkal is, és velük semmi bajom, sôt. vannak köztük tök jófejek is. csak sajnos ők vannak kevesebben.

de fel nem foghatom, hogy a sárgákat, feketéket miért szidják annyian. nap mint nap találkozom feketékkel és kínaiakkal, és eddig semmi negatív tapasztalatom nem volt velük kapcsolatban, általában tök csendes népség.

hogy tudnak emberek olyanokat mondani, hogy csak a fehérek emberek?? ez undorító!


2011. okt. 24. 21:57
1 2 3 4 5
 31/49 Heckler ***** válasza:
52%
Akkor minek számítasz, ha nem bevándorlónak? Te lennél a tősgyökeres angol?
2011. okt. 25. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/49 bánomisén ***** válasza:
86%
Heckler: Igen. Bár nem Angliában születtem, az angol állampolgársággal együtt minden olyan jogot és kötelezettséget megkaptam, ami az itt született angolokat megilleti. Ez az állampolgárság lényege. Dolgozom, adózok, választójogommal élek, stb., stb.
2011. okt. 25. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/49 anonim ***** válasza:
67%
Kapnak ingyen lakást, de a fehérek is kapnak ingyen lakást, ha úgy van. Ha mindent megvonunk a cigányoktól az a baj, ha mindent megengedünk nekik az a baj. Ha kedvesen mosolyog biztos át akar verni, ha meg bukó az meg csak azért van mert cigány. Vagy valami ilyesmi, de biztos mert cigány semmi jó nincs benne. Mint már említették ezeknek az embereknek csak a bőrszínük egyezik. A környezet is rengeteget számít, hogy hol él egy ember és milyen gondolkodás módban él.
2011. okt. 25. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/49 Heckler ***** válasza:
30%
bánomisén - ez megmagyarázza azt, hogy Fekete Pákó miért gondolja magát magyarnak.
2011. okt. 25. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/49 anonim ***** válasza:
92%
Ha tegyük fel találkozol egy emberrel és nagyon megkedvelitek egymást meg minden (és nem tudod róla, hogy színes bőrű, mert tudom, hogy észre veszed, ha mondjuk fekete a bőre, de ez csak egy feltétel)és kiderül, hogy nem vérbeli fehér bőrű, megszakítanád a kapcsolatot csak azért mert más a bő színe? Őszintén.
2011. okt. 25. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/49 bánomisén ***** válasza:
96%
Heckler, ne haragudj, de nem tudom, ki az a Fekete Pákó, bocsánat. Így nem tudlak sem megerősíteni, sem cáfolni.
2011. okt. 25. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/49 Heckler ***** válasza:
13%

Ő egy beván... ő egy magyar állampolgár, tehát tősgyökeres magyar.


http://www.youtube.com/watch?v=KAlplWO8H6Q

2011. okt. 25. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/49 bánomisén ***** válasza:
95%
Ha megkapta a magyar állampolgárságot, akkor ugyanolyan jogai és kötelezettségei vannak, mint azoknak, akik születési jogon magyar állampolgárok. Nem értem, mi a probléma. És azt sem, hogy ennek a fiúnak az állampolgársága hogyan kapcsolódik a kérdező kérdéséhez. Ő a rasszizmussal kapcsolatban tett fel kérdést, nem az állampolgársággal kapcsolatban.
2011. okt. 25. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/49 bánomisén ***** válasza:
Heckler, az előző kommentem neked ment, csak lefelejtettem a nicked, bocs :-)
2011. okt. 25. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/49 Heckler ***** válasza:
23%
Én meg azt nem értem, hogy a te angol állampolgárságod hogyan kapcsolódik a témához, mégis erről írtál.
2011. okt. 25. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!