Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Normális hogy lány létemre...

Normális hogy lány létemre szeretek nagyon hangosakat fingani, meg böfögni otthon?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy gusztustalan, de nem tehetek róla, hogy úgy esik jól, ha jó nagyokat fingok, meg böfögök.


Persze otthon. :D


2011. nov. 1. 02:20
1 2 3 4
 11/35 A kérdező kommentje:

21:40-Persze, én is csak otthon vagyok ilyen, ha nem otthon vagyok, akkor még idegen wc-n fingani sem tudok, mert nem akarom, hogy gyökérnek tartsanak.


Mondjuk még nem éltem együtt soha, senkivel, így nem tudom, hogy reagálna rá, pl. barátom. xD


Mert amikor Náluk alszom, akkor persze még a wc-n sem merek. xD

2011. nov. 1. 21:44
 12/35 balazs00xx válasza:
35%
otthon diszkréten belefér, és barátod megérti ha kell de férfiak többsége azt szereti ha a wc-n intézed:D
2011. dec. 3. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/35 anonim válasza:
12%
A dagadt disznók szeretnek leginkább fingani, böfögni csajok közül!
2012. jan. 3. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/35 anonim ***** válasza:
92%

Kedves Utolsó, ebben nincs igazad, én vékony lány vagyok, mégis elengedem magam otthon...:D Nálunk a családban amúgy sem volt soha divat az álszemérmeskedés, fingunk, böfögünk, előbbiben faterom nagy mágus, utóbbiban meg én viszem a prímet. :D Nekem mindig mondogatták kicsiként, hogy inkább ez jöjjön ki, mint az orvos. :D Apám még rendesen élvezi is, ha telefinghatja a lakást, szinte sportot űz belőle! xD Múltkor reccsentett egy akkorát, hogy a macska megijedt és kiszaladt az előszobába, anyám totál idegbajos lett ("már megint idesz*rtál b*zmeg!!!"), apámmal mi ketten pedig szakadtunk a röhögéstől. xD Anyám totál kiakad apám fingjaitól, pedig ő is tud ám! xD


27/L

2012. márc. 6. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/35 anonim válasza:
42%
szerintem kerdezd meg a baratodat hogy mit szol hoza mert altalaban a fiuk is szeretik ki engedni ami ki akar joni csak a csajok miat visza fogjak magukat (21 f )
2012. márc. 8. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/35 anonim válasza:
89%
From Oznak üzenem h sztem egy barom, én úgy gondolom h a fingás természetes, persze társaságba nem szoktam. De a barátnőm előtt is szoktam jó nagyokat és neki bejön. Kedves lány, én megértelek :P
2012. okt. 17. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/35 anonim ***** válasza:
100%
szerintem normális dolog otthon :) ha az én barátnőm merne fingani előttem, azt nagyon értékelném, mert akkor jobban elhinném, hogy szeret :) otthon a szobámba, én is fingok állandóan :) már csak egy lány kéne, és mehetne sztereóba :))) gratula a kérdezőnek, hogy ilyen jó kérdést tett fel :P 24/F
2013. ápr. 27. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/35 anonim ***** válasza:
100%

ja meg ne szégyelld magad kedves kérdező :)

normális pasik szeretik, ha fingik a csajszi :))

jó mondjuk társaságba necces lehet... de otthon jó dolog :)

viszont a büfögés az tényleg gusztustalan :) azt lehet halkan is, normálisan :P


na puszi drága kérdező :) 24/F

2013. ápr. 27. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/35 anonim válasza:
100%

Hát könnyezve nevettem 1-2 válaszonXD Nekem egyik legszórakoztatóbb dolog ha valaki hangosan fingik vagy böfög. Nagyon tudok rajta nevetni akárhol vagyokXD

21/f

2015. júl. 23. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/35 anonim válasza:
100%
Szeretsz hangosan fingani meg böfögni? Te vagy álmaim nője!:)
2015. nov. 8. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!