Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Normális hogy lány létemre...

Normális hogy lány létemre szeretek nagyon hangosakat fingani, meg böfögni otthon?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy gusztustalan, de nem tehetek róla, hogy úgy esik jól, ha jó nagyokat fingok, meg böfögök.


Persze otthon. :D


2011. nov. 1. 02:20
1 2 3 4
 21/35 anonim ***** válasza:
100%
Ez teljesen normális.Nem vagy egyedöl mert én is ezt szoktam otthon. :D Ezt amúgy apukámtól "örököltem".És nem olyan rossz mert ha például fáj a hasam akkor jól esik egy kiadós fingás.És volt hogy egyszer a családommal tévéztünk és rámjött a fingás és nem akartam kimenni a szobából és muszáj volt kiereszteni.És az a megkönnyebbülés olyat nem éreztem még.Persze nagyot röhögtünk rajta. :D
2016. jún. 17. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 anonim ***** válasza:
100%
Ülsz a kádba azt röhögsz ha fingassz
2016. jún. 25. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 anonim ***** válasza:
100%
Ja.Ha kádba fingasz az még viccesebb. :) Én sose nem birom ki otthon ha fürdök.Élvezem. XD
2016. jún. 27. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 Yassu válasza:
Otthon ez normális dolog, de senki előtt ezeket a dolgokat ne csináld, mert gusztustalan és illetlenség. Ne tegyél fel ilyen hülye kérdést! Üdvözlettel: Öcsikéd
2017. jan. 23. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 anonim ***** válasza:
100%
Hát, bár nem én vagyok, de én is írhattam volna ezt a kérdést. Cuki a kommented, Öcsikém! :) Szeretettel: Nővéred
2017. jan. 23. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 anonim ***** válasza:
100%

Kedves Kérdező!


De jó lenne, ha a barátnőm lennél :) Ilyen álmaim nője :P Puszikállak... 28/F

2017. ápr. 14. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 anonim ***** válasza:
100%

Normális.

Itthon olykor én is hatalmas recsegőseket rottyantok. Néha jól esik hangosan böfögni is.

Az ismerőseim szerintem el nem tudnák rólam képzelni, szerinte nem is feltételezik. :)

2018. jan. 1. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 anonim válasza:
100%
Szerintem teljesen normális. Én szarni is imádok.
2020. febr. 4. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 anonim ***** válasza:
Teljesen normális. A normál emésztéshez hozzá tartozik és nem függ a nemtől. Mindkét nemnek ugyanolyan bélrendszere, emésztése van. Ha nem mások előtt csinálod, nincs ezzel semmi baj.
2021. ápr. 25. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 anonim ***** válasza:
Fingani jó. Néha ha kell, egy jót böfögni is. Tehát igen, normális. Nincs nemhez kötve.
2021. okt. 17. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!