Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Normális hogy lány létemre...

Normális hogy lány létemre szeretek nagyon hangosakat fingani, meg böfögni otthon?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy gusztustalan, de nem tehetek róla, hogy úgy esik jól, ha jó nagyokat fingok, meg böfögök.


Persze otthon. :D


2011. nov. 1. 02:20
1 2 3 4
 31/35 anonim ***** válasza:

Én imádom a fingos csajokat, azt szeretem, ha egy csaj nem szégyenli. Úgy az igazi :) Ha sumákol, hogy ő nem szokott, azt nem szeretem!


33/F

2021. nov. 13. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 anonim ***** válasza:
Hát én csak annyit mondok, a legjobb, ha a wc-be, vagy fürdőkádba megy, és van jó kis illata, amitől te sem undorodsz igazán! ☺️☺️
2022. máj. 4. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 anonim ***** válasza:
Ha rajtam múlna, akkor még a nyilvános fürdőkben is lehetne pukkantgatni, és nem lenne olyan hogy valaki azért is gyökérnek nevezne valakit, mert kiengedi a wc-be a fingjait, akárhol. ☺️
2022. máj. 4. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 anonim válasza:
10 válaszoló. Én is böfögök itthon hangosan 😀anyám mondja nem megy kulturáltaban 😀
2023. júl. 17. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 anonim válasza:
Persze, ha nem mások előtt csinálod, semmi gáz. Néha mindenki szereti elengedni magát. Fingani jó.
2023. aug. 9. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!