Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Szemétség volt tőlem? Ti mit...

Szemétség volt tőlem? Ti mit tettetek volna a helyemben?

Figyelt kérdés
Az egész tegnap este kezdődött, tudni kell, hogy egyetemre járok és a szobatársamnak, J-nek itteni a pasija, aki néha ideszokott jönni, napközben. Nagyon fáradt voltam már tegnap, a fejem is majd szétrobbant, így tíz körül elmentem aludni. Épphogy lefeküdtem, abban a szent minutumban betoppant J a pasijával (este tíz után), amire én nem számítottam. Mindegy gyorsan alvást színleltem,hátha elmegy a pasija haza, de ezek engem figyelmen kívül hagyva elkezdtek a szobában filmet nézni, hangosan beszéltek, J néha szinte már kiabált.Na jó, mondom várok még egy picit... fél órát vártam...De amikor elkezdtek smárolni és hangosan cuppogtak... nah, akkor nekem a pumpa az egekbe szökkent: hirtelen felindulásból felkeltem, lecsaptam az ágyneműmet, rájuk se nézve kirobogtam a szobából, az ajtót jó hangosan becsaptam. A szemem villámokat szórt, és ha tudtam volna ölni, akkor tuti megölöm J-t! Az a pi..a J utánam jött (idegességemben már bőgtem), hogy csaknem ő miattuk?!... "ők nagyon halkan beszéltek és csak a filmet szerették volna megnézni"....és ekkor kegyesen hazudtam : rosszat álmodtam. Persze... ezért a pokolban fogok égni, de nem baj, legalább elértem a célom: az a papucs féreg elhúzta a belét azonnal, és én mehettem aludni :) Ma megtudtam, hogy már nem fog többet jönni, hála az égnek!!!! Ti mit tettetek volna? Az a féreg ott volt 23:00-kor is ! Utálom ezt a p...a J-t .

2011. nov. 2. 19:09
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
Nem értem minek hazudtál
2011. nov. 2. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
66%
A leírásod alapján nem vagy egy szimpatikus ember, nem írod hogy milyen a szobatársad de férgezel mindenkit. Ha egyetemre jársz akkor nem vagy oda való agyilag mert értelmes ember előbb megkéri a másikat ha zavarja hogy ne tegye nem csapkod mint egy elkényeztetett kis p.icsa. Ő is hibázott persze ez csak a te elmondásod szerint van így mert hangos volt de mi nem tudjuk mi neked a hangos főleg fáradtan.... lehet egy légyzümmögés is az lett volna. Ha nem lenne tekintettel rád akkor hagyott volna a francba hogy minek csapkodsz bár nem este kellett volna filmet nézniük főleg ha ott vagy de attól függetlenül te sem viselkedtél korrektül.
2011. nov. 2. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
67%

Egyetemre jársz? Akkor megtanulhatnál normálisan viselkedni, és kommunikálni?

Mi lett volna, ha szépen megkéred a szobatársadat, hogy ma ne tévézzenek, mert nagyon fáj a fejed, szeretnél pihenni. Biztosan megértették volna.

És lehet ez még fordítva is, amikor te vinnél haza valakit...

2011. nov. 2. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
41%
hogy nem vettek észre?amúgy nemcsak te vagy a hibás:szerintem ők is.nem kelet volna dühösnek lenne vagyis nem így,de ők meg miért nem voltak tekinttel rád?
2011. nov. 2. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
67%
Hát nem vagy százas, értelmesen nem lehetett volna szólni? Szerintem irigy vagy.
2011. nov. 2. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
38%
Én a helyedben mondtam volna nekik, h húzzanak motelbe, mert aludni akarsz, és álmos agy.
2011. nov. 2. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
56%

Akkor szóltam volna, amikor megjöttek, hogy bocs, fáj a fejem, aludni szeretnék. Menjetek a pasihoz tévézni, vagy csak halkan.


Tudod, elképzelhető, hogy nem gondolatolvasók, nem villogott piros lámpa a homlokodon, hogy "Kuss! Fejfájás miatt üzemen kívül!"


Ha tényleg olyan bunkó lenne, nem ment volna utánad. Ha tényleg ordítoztak volna, akkor oda mered mondani, és nem hazudsz.

Azt fel nem fogom, minek kellett bőgni az idegtől.


Az pedig teljesen egyértelmű, ki a hisztis, idegbeteg hül.ye pi.csa kettőtök közül.


Gondolom, most elkönyvelték, hogy "Szerencsétlen, tiszta nyomi a csaj, nincs senkije, és annyira féltékeny lett egy kis csókolózás láttán, hogy sírt és kiborult. Biztos soha nem volt pasija, ...bár nem is csoda. Szegényke.. Forevöralón..."


Egyébként vagy kérj tőle bocsánatot, és fogd rá a fejfájásra, vagy mittudomén (nagyobb hazudozó vagy, mint én), vagy köpd magad szemközt.

2011. nov. 2. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
84%
Igen Dorisz csak ezt lehet értelmes ember módjára is nem olyan p.icsa módon mint ahogy te leírtad. Remélem sokszor lesz részed a te fajtáddal találkozni és akkor megtanulod.
2011. nov. 2. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
65%
Idegbeteg vagy.
2011. nov. 2. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:
köszönöm, csak előtte megbeszéltem J-vel, hogy csak tízig lehet itt a pasija, és kétlem, hogy nem vett volna észre, mert 1 méter van az ágyunk között. Jól van, lehet én liba/ribanc, vagy mindegy minek neveztek, vagyok, de legalább én nem hurcolászom magammal a pasimat oda, ahol látom, hogy már alszik valaki.
2011. nov. 2. 19:42
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!